„Krone Telematics Smart Collect“

Krone Telematics

„Smart Collect“

Telematikos ir diagnostikos sistema„KRONE Smart Collect“ sujungia puspriekabę (priekabą, keičiamąjį kėbulą) su interneto portalu (pvz., „NicBase“, FTP serveriu…). Portale galima sekti informaciją apie puspriekabės arba šaldymo įrangos būseną ir nuotoliniu būdu valdyti savo techniką.

Kaip alternatyva vidinėms GPS, GSM/UMTS ir WLAN antenoms, gali būti naudojamos ir išorinės antenos; tokiu atveju, sistema sujungiama FAKRA kištuku. Vidinė baterija užtikrina sistemos veikimą nuo vienos iki keturių savaičių net ir išjungus maitinimą (priklausomai nuo laiko intervalo), o informacija apie puspriekabės padėtį ir būseną perduodama į portalą. Įrenginio vidinei baterijai nereikalinga techninė priežiūra, jos eksploatavimo trukmė standartiškai yra 10 metų.  

„KRONE Smart Collect“ prijungus prie transporto priemonių, naudojantis CAN arba ETHERNET sistemomis, galima stebėti mašinos būseną nuotoliniu būdu. Papildomai siūloma ilgalaikis prisijungimas prie sistemos nuolatiniam stebėjimui. Vidinis greičio jutiklis fiksuoja judėjimą ir gali būti naudojamas šaldymo įrangos arba puspriekabės apsaugai nuo vagysčių.

„KRONE Smart Collect“ puikiai veikia neįprastai dideliame temperatūros diapazone; nuo -30 °C iki +70°C.

Naudojimas

  • Sunkiosios technikos ir puspriekabių telematikos temperatūros registratorius pagal DIN EN 11838 izoterminiams pervežimams.
  • Nuotolinė diagnostika ir nuotolinė techninė priežiūra.
  • Technikos parko kontrolė, maršrutų sekimas.
  • Apsauga nuo vagysčių (judėjimo sekimas, „Geo-Fencing“ funkcija).

Pranašumai

  • Paprastas montavimas ir priežiūra.
  • Paprastas sistemų pajungimas.