„Krone Cool Liner Pharma“

Cool Liner Pharma

Vokietijos vaistų įstatyme nurodomi reikalavimai, susiję su vaistų arba farmacinių veikliųjų medžiagų sandėliavimu ir transportavimu: Ištrauka iš § 7: „Pradinės medžiagos, tarpiniai ir galutiniai produktai, taip pat grąžinami pavyzdžiai turi būti sandėliuojami taip, kad jų kokybei nebūtų pakenkta ir būtų išvengta galimo produktų sumaišymo. Kritiniai sandėliavimo ir transportavimo parametrai turi būti kontroliuojami ir registruojami, taip patvirtinant atitikimą keliamiems reikalavimams. […] Rezerviniai konteineriai ir įmonėje naudojami transportavimo konteineriai turi būti tokių charakteristikų, kad nebūtų pakenkta turinio kokybei.“

„Cool Liner Pharma“ pavyzdingai atitinka šiuos įstatyme apibrėžtus reikalavimus. Tai patvirtina „Pharmaserv GmbH & Co. KG“ ir „European Institute for Pharma Logistics GmbH“ parengti sertifikatai. „Pharmaserv“ sertifikuoja KRONE puspriekabes Liubtėno gamykloje. „Cool Liner“ su „KRONE Telematics“ funkcijos testuojamos kelias dienas ekstremaliomis sąlygomis. Transporto priemonės kėbule apibrėžtose vietose nustatoma daug duomenų registratorių, kad būtų užtikrintas temperatūros duomenų stebėjimas ir tuo pačiu būtų galima įrodyti tolygų temperatūros paskirstymą kėbule. Papildoma nuolatinė, išorinė kontrolė vyksta per „KRONE Telematics“ portalą. Rezultatas: farmacijos pramonės reikalaujamos vertės, pvz., gera kėbulo izoliacija, tolygus temperatūros paskirstymas ir specialūs higienos reikalavimai dėl medžiagų parinkimo ir apdorojimo, yra nepriekaištingai išlaikomos.

Be to, KRONE gali pateikti „Cool Liner“ EIPL sertifikatą. Šį pažymėjimą išduoda „European Institute for Pharma Logistics GmbH“, kuri specializuojasi farmacijos ir logistikos žinių perdavimo ir paslaugų srityje. KRONE siūlo įvairius „Cool Liner“ su „Pharma“ sertifikatu įrangos variantus. Šaldymo įrenginiai gali būti montuojami su „Monotemp“ arba „Multitemp“ įranga. Galima įsigyti šaldymo įrangos modelius „Carrier Vector 1950 T“, „Thermo King SLXe 400“ ir „SLXe Spectrum“ (pasirinktinai ir su papildomu garintuvu).

Produkto pranašumai

  • Atkrenta sąnaudos reikalingos IQ (instaliacijos kvalifikacijai) ir OQ (funkcijų kvalifikacijai) (praktiškai reikalingos kiekvienai puspriekabei).
  • Puspriekabės saugumas ir tinkamumas farmacijai.
  • Laiko ir išlaidų taupymas.
  • Prireikus teikiama PQ parama (galios kvalifikacija).

Daugiau pasirinkimų

Ar turite klausimų?

Susisiekite su mumis Kontaktinė informacija
Arba susisiekite su atstovu savo apskrityje

DUOMENŲ LAPAI

Informaciją apie duomenų lapus galite rasti čia: