„KRONE Trailer Axle“

„KRONE Trailer Axle“

Kokybė, kuri Jums apsimoka.

Pagaminta ilgam puspriekabės eksploatavimui. Mažos gaminių būvio ciklo išlaidos yra svarbiausias KRONE tikslas. Todėl gaminant „KRONE Trailer Axle“ pirmenybė teikiama kokybei ir ilgaamžiškumui. Solidus pagrindas patikimai, ilgaamžei puspriekabei.

Didžiausias efektyvumas. Priveržiant važiuokles, ašis ir stabdžių įrangą, montuojant padangas ir kėbulą, tikrinama viskas iki smulkmenų. Galiausiai dar kartą patikrinamas sandarumas ir veikimas. Taip pagaminamos KRONE puspriekabės, pasižyminčios tvirtumu, praktiškumu ir efektyvumu.

Testavimas ir apžiūros. Nei viena puspriekabė neišvyksta iš gamyklos, kol mes jos kokybe neįsitikiname 100 procentų. Kartu su savo partneriais ir tyrimų institutais „KRONE Trailer Axle“ tikrinome ekstremaliausiomis sąlygomis. Sėkmingai: mūsų ašys nepriekaištingos visais atžvilgiais.

Iki 6 metų, neribojant kilometrų, beveik nereikia techninės priežiūros. Mes ne tik žadame Jums kokybę: mes ją suteikiame! Tikrai pakanka patikrinimo per kasmetinę techninę apžiūrą, ir „KRONE Trailer Axle“ su diskiniu stabdžiu guoliams ir ašies korpusui suteikiame 6 metų garantiją be kilometrų apribojimo.

Didžiausias lankstumas dėl daugybės variantų. „KRONE Trailer Axle“ greta išbandyto diskinio stabdžio dabar yra dar ir su mažesne 377 x 45 mm konstrukcija. Be to, KRONE nuo dabar siūlo ir „Huckepack“ įrangą. Taip Jūsų puspriekabei gali būti sumontuota įranga pagal Jūsų poreikius, aktualius Jūsų transportavimo kasdienybėje.

Produkto pranašumai

  • Minimalios aptarnavimo išlaidos.
  • Nereikalauja daug techninės priežiūros.
  • Paprastas ir greitas stabdžių diskų keitimas.
  • Antdėklų keitimas be specialių įrankių.

Daugiau pasirinkimų

Techninė informacija

Ašies apkrova: 9,0 t
Įspaudimo gylis: ET 120 mm
Stabdys: 22,5“ „Haldex“ modulis DBT22LT
Stabdžių cilindras: „Wabco“
Vėžės / spyruoklės centras: 2 040 mm / 1 300 mm
Važiavimo aukštis: 240 – 300 mm
Bendras pakėlimas: 190 mm
Silfono skersmuo: 300 mm
Ašies vamzdžio skersmuo: 127 mm
Techniniai duomenys pagal „Profi Liner“ pavyzdį Downloads

Ar turite klausimų?

Susisiekite su mumis Kontaktinė informacija
Arba susisiekite su atstovu savo apskrityje

DUOMENŲ LAPAI

Informaciją apie duomenų lapus galite rasti čia: