„Krone Profi Liner“

Įmonė

Įmonės KRONE vystymasis

Pavyzdinė gaminių kokybė už sąžiningą kainą, ypatingas novatoriškumas, pasiteisinusi paslaugų kokybė ir artimi ryšiais su klientais – šie punktai apibūdina šeimos valdomos įmonės „Krone“ sėkmės istoriją.

Kaip viskas prasidėjo: 1906 m. kalvis Bernhard Krone ir jo žmona Anna Krone paveldėjo nedidelį ūkį bei svečių namus Špelėje (vok. Spelle), Emslando rajone. Todėl jie išsikraustė iš savo namų Ochtrupe, kur Bernhard Krone nuo 1897 m. dirbo savo kalvėje, ir persikėlė į Spelle. Anna Krone rūpinosi ūkiu ir svečių apgyvendinimo verslu, o Bernhard Krone statė Spelle kaimo kalvę. Greitai Spelle apylinkėse pasklido kalbos apie naujojo amatininko meistriškumą ir jo klientais tapo valstiečiai ne tik iš Spelle, bet ir iš gretimų vietovių, o kalvė išaugo į fabriką. 

Taip pat ir antroji karta pasižymėjo dideliu meistriškumu, beribiu novatoriškumu bei greitai pelnė žinomumą. Tuo metu buvo tiek daug užsakymų, kad stipriai padidėjo Spelle fabriko gamybos našumas.

Todėl 1963 m. buvo įsigytas žemės sklypas Verltėje ir pastatytas gamybinis filialas. Čia KRONE pirmiausia gamino žemės ūkiui skirtas priekabas, konteinerines važiuokles ir savivartes priekabas. Dėl sumažėjusių žemės ūkiui skirtų priekabų pardavimų, 1970 m. buvo nuspręsta Verltės gamykloje gaminti priekabas ir puspriekabes krovinių transportavimui keliais. Priekabų gamybos kompetencijos bei pirkimų praktinės patirties Krone šeima jau turėjo, o kelių transporto priemonių bei transportavimo konteinerių rinka sparčiai augo. Taip atsirado antra Krone specializacija – sunkvežimių gamyba.

Tuo tarpu įmonės valdymą perėmė ketvirtoji karta, bet KRONE vertybės išliko nepakitusios: klientas, darbuotojai, bendrovė. Tokia eilės tvarka įmonėje skirstomi prioritetai.

Ar turite klausimų?

Susisiekite su mumis Kontaktinė informacija
Arba susisiekite su atstovu savo apskrityje