„Krone Multi Safe System“

Multi Safe System

Saugumas gali būti toks praktiškas.

Mes nuolatos ieškome naujų būdų Jūsų saugumui užtikrinti. „Multi Safe System“ – mūsų sukurtos puikios inovacijos, kurios padidina transportavimo saugumą, praktiškumą ir tuo pačiu efektyvumą.

Pasiekti tikslai:

  • Puikios inovacijos krovinių įtvirtinimo srityje.
  • Modulinė sistema individualiems transportavimo poreikiams.
  • Praktiška ir tvirta įtvirtinimo technika.
  • Saugus transportuojamų krovinių patalpinimas.
  • Didelis krovimo efektyvumas, kurį užtikrina universali technika.
  • Žymus laiko taupymas pakraunant krovinius.
  • Padidėjęs ekonomiškumas dėl didesnio saugumo ir efektyvumo.
  • Didesnis patikimumas ir ilgaamžiškumas.
„Multi Grid“
„Multi Grid“

Pristatydama naująją „Multi Grid“ sistemą, „Krone“ pateikia novatorišką alternatyvą krovinių įtvirtinimui brangiais fiksavimo strypais. „Multi Grid“ yra transporto priemonės kryptimi bėgeliais reguliuojama diržų tinklo sistema, kuri įtempimo diržu ir diržo įtempikliais fiksuojama tarp išorinės sijos ir „Multi Lock“ bėgelių: ji sukuria kinematinio tvirtinimo sistemą. Lankstus diržų tinklas yra puikus sprendimas kroviniams įtvirtinti gale, ypač kėbulams, kuriuose nenaudojamos arba negali būti naudojamos įstumiamos lentjuostės ir kombinuoti tvirtinimo bėgeliai.

„Multi Lock“ / „Multi Block“
„Multi Lock“ / „Multi Block“

„Multi Lock“ išoriniame rėme kiekvienoje puspriekabės pusėje yra 130 tvirtinimo angų, o leidžiama apkrova – 2 000 daN (~kg) vienai tvirtinimo angai, apkrova 1 000 mm ilgiui gali būti iki 8 000 daN (~kg). Su stabilia „KRONE Multi Block“ krovinių sija dabar galima krovinį transportuoti dar saugiau. Plieninė sija su 22 tvirtinimo angomis yra skersai važiavimo krypties ant krovimo pagrindo ir užsifiksuoja ant „Multi Lock“ išorinio rėmo. Taip ji tuo pačiu atlieka stabilios atraminės briaunos funkciją kroviniui ir papildomo tvirtinimo diržų fiksavimo funkciją. „Multi Block“ krovinių sija yra 80 mm pločio ir 130 mm aukščio. Kartu su „Multi Lock“ išoriniu rėmu, sudaroma daugiau kaip 3 000 tvirtinimo galimybių.

„Multi Wall“
„Multi Wall“

„Multi Wall“ sistema yra papildoma puspriekabės priekinė siena (apkraunama iki 8 000 daN paviršiaus apkrova). Įkišami vamzdžiai fiksuojami „Multi Block“ pagrinde ir įtempiami šone, „Multi Lock“ rėme. Užkabinamos aliumininės skersinės sijos užbaigia keičiamą priekinę sieną.

„Multi Fix“
„Multi Fix“

Novatoriška „Multi Fix“ sistema greitai užfiksuoja vamzdžius, apvalaus plieno armatūras arba lakštus (iki 25 t krovinio svorio). Lengvai montuojamomis laikančiosiomis sijomis, atraminiais segmentais, atraminėmis sijomis, atraminiais vamzdžiais ir vienu arba dviem apsauginiais tinkleliais, kartu su „Multi Lock“ išoriniu rėmu, yra optimaliai įtvirtinami plieno kroviniai.

„Multi Block Paper“
„Multi Block Paper“

Popieriaus ritiniai nekels problemų. Derindami „Multi Lock“ / „Multi Block“ su „Multi Block Paper“ popieriaus ritinius horizontalioje padėtyje standartinėse puspriekabėse  pritvirtinsite keliais judesiais.

„Multi Lash“
„Multi Lash“

Esant „Multi Lash“, tvirtinimo diržams universaliai galima naudoti visų formų kablius. Dėl pasukamų tvirtinimo žiedų, įtempimo diržą galima užkabinti virš išorinio rėmo ir taip įtvirtinti net labai plokščius krovinius. 

Naujovė yra lankstus šių tvirtinimo žiedų išdėstymas, nes juos galima įsukti bet kuriose padėtyse „Multi Lock“ išoriniame rėme esančiose angose. Dėl pasukimo galimybės įmanoma pradinė padėtis prie grindų ir tuo pačiu neribojamas pakrovimas bei iškrovimas. Naudojimas galimas sustumiamojo tento puspriekabėse arba bortinėse transporto priemonėse. „Multi Lash“ galima apkrauti iki 2 000 daN.

„Multi Flex“
„Multi Flex“

Taip pat ir esant grandinės adapteriui galima naudoti įvairių formų kablius tvirtinimo diržams ir grandinėms. Ir jis ne prisukamas, o kabliu užfiksuojamas „Multi Lock“ išoriniame rėme. Taip jį galima įvairiai naudoti per visą krovinio ilgį. Dėl plokščios konstrukcijos jį galima naudoti ir bortinėse transporto priemonėse. „Multi Flex“ galima apkrauti iki 4 000 daN.

„Multi Flex Flat“
„Multi Flex Flat“

Esant grandinės adapteriui plokščiajam įtvirtinimui, įtempimo diržą galima užkabinti virš išorinio rėmo ir taip įtvirtinti net labai plokščius krovinius, pvz., sunkius lakštų paketus. Grandinės adapterį galima lanksčiai užkabinti išilgai visos transporto priemonės „Multi Lock“ išoriniame rėme – tiek sustumiamojo tento puspriekabėse, tiek bortinėse transporto priemonėse. Kadangi adapteris tuo pačiu metu tvirtinamas dviejose tvirtinimo angose, maksimali apkrova yra 4 000 daN.

„Multi Screw“
„Multi Screw“

Priešingai nei suvirintame variante, prisukamus padėklų atramų elementus „Multi Screw“ galima greitai ir saugiai priveržti prie išorinio rėmo. Dėl to įmanomas lankstus naudojimas net ir tada, kai reikalingas papildomas tvirtinimo elementų įrengimas.

„Multi Reel“
„Multi Reel“

„Multi Reel“ buvo specialiai sukurtas kabelių būgnams (iki 17 t svorio) įtvirtinti. Suprojektuotas „KRONE Paper Liner“ puspriekabėms, „Multi Reel“ fiksuoja grindų angose adapterių plokštes, ant kurių tvirtinami laikantieji pleištai.

„Multi Belt“
„Multi Belt“

Prie transporto priemonės rėmo pritvirtintas įtempimo diržas yra su papildomu vieliniu kabliu, todėl jį galima naudoti didesniu atstumu: tarp fiksuotos atramos ir papildomo vielinio kablio.

„Multi Rail“
„Multi Rail“

Statybinių medžiagų priekabų grindų viduryje integruoti nauji tvirtinimo bėgeliai driekiasi per visą transporto priemonės ilgį. Ant tvirtinimo bėgelių, kas 100 mm, yra po du tvirtinimo taškus, kurių tvirtinimo apkrova yra iki 2 000 daN, o 1 000 mm ilgiui apkrova gali siekti 8 000 daN.

„Multi Strap“
„Multi Strap“

„Multi Strap“ yra per visą krovinio ilgį paslenkama įtempimo diržų sistema, kuri vairuotojui supaprastina įtempimo diržų naudojimą kroviniams įtvirtinti. Po puspriekabės stogu, specialiame vežimėlyje laikomus diržus tempimo įtaisu nuo žemės galima labai greitai perstumti į reikiamą padėtį. Šiuo atveju pakanka vienpusės stumdomo tento angos. Po pakrovimo galima iš karto naudoti įtempimo diržus ir greitai įtvirtinti krovinį. Taupant vietą, nenaudojamus diržus galima laikyti prie priekinės sienos už laikiklio - taip liks laisva prieiga prie krovinių skyriaus. Atlaisvinus įtempimo diržus, jie su plėtiklio lynais atitraukiami į pradinę padėtį po stogu. Visada lieka prieinamas maksimalus krovimo plotis. Po iškrovimo nebereikia įtempimo diržų suvynioti ir padėti - jie paruošti kitam naudojimui.