„Krone Carrier System“

„Carrier System“

Visada geras pasirinkimas.

KRONE yra tarp tvirčiausiių keičiamų sistemų gamintojų lyderių. Pagrindas: „Box Carrier“ važiuoklės yra gaminamos su labai atsparia, lanksčia ir funkcionalia įranga. Jau dešimtis metų gaminame keičiamuosius krovinių platforminius kėbulus ir keičiamuosius kietašonius kėbulus, pasižyminčius aukšta dangos kokybe.

Efektyvumas ir geras rezultatas. Krovimo vienetų keitimui reikalingi efektyvūs sprendimai. Mes daug metų projektavome ir gaminome sistemas, kurios išpildo visus ekonomiškam transportavimui keliamus reikalavimus.

Visada teisingas sprendimas. Su mūsų moduline sistema, keičiamų tiltų logistikai rasite sprendimus, atitinkančius Jūsų poreikius. Nepriklausomai nuo to, ar kalbama apie lengvesnius prikabinimo procesus, manevravimo saugumą ar įrangą su standartiniais komponentais.

Nauda klientui. Būdami lyderiais tarp gamintojų šiame segmente, mes nuolat palaikome ryšį su savo klientais, kuriems dirbant sudėtingame versle kasdien reikia mūsų sistemų tvirtumo. Tolesnis produktų tobulinimas yra tinkamų logistikos sprendimų garantas, o pavyzdinė kokybė užtikrina aukštos išliekamosios Jūsų puspriekabės vertės išlaikymą.

Jei kalbama apie tentus, galvojame apie lankstumą: KRONE išpildys bet kokius pageidavimus ir tentinių kėbulų srityje. Kiekvienam naudojimo tikslui yra tinkama tentinė puspriekabė: su fiksuotu stogu, „Hamburger“ stogu ar tentiniu sustumiamuoju stogu; su bortinėmis, užuolaidinėmis arba bortinėmis-užuolaidinėmis sienomis.