„Krone“ komanda

KRONE komanda

Gera atmosfera užtikrina kokybę.

Visi mūsų darbuotojai siekia to paties tikslo: jie nori pasiūlyti mūsų klientams geriausią sprendimą pagal jų poreikius. Kad mūsų darbuotojai atitiktų Jūsų ir mūsų keliamus kokybės reikalavimus, mūsų įmonės filosofijoje mokymas ir tobulinimas yra kertiniai akmenys.

Jauni žmonės – mūsų pamatas. Daug jaunų žmonių baigia KRONE organizuojamus įvairių specialybių mokymus. Tokiu būdu, didžiąją dalį reikalingų kvalifikuotų specialistų atsirenkame iš savo gretų.

Profesinis išsilavinimas yra kokybės pagrindas. Klasikinė karjeros įmonėje KRONE pradžia yra profesinis išsilavinimas, kurio metu įgyjama pramoninė, techninė arba komercinė specialybė. Lygiagrečiai KRONE siūlo ir dvigubas studijas.

Pirmas karjeros žingsnis. Studentų galimybė prisijungti prie KRONE yra dvejus metus trunkanti reikli mokymo programa, kurios tikslas yra parengti įmonei vadovaujantį personalą.

Žinių siekis. Savaime suprantama, mes skatiname savo darbuotojus tobulėti, teikdami jiems įvairius pasiūlymus, kuriuos jie priima su džiaugsmu.