Gamyklos ir pardavimo bendrovės. Visame pasaulyje kaip namuose.

Gamyklos ir pardavimo bendrovės

Visame pasaulyje kaip namuose.

Ar žinojote, kad „Krone“ jau penkiose gamyklose gamina sunkvežimius ir komponentus „Krone“ transporto priemonėms? Nuo susijungimo su „Brüggen“ grupe, mes gamybą vykdome keturiose gamyklose Vokietijoje ir Turkijos gamykloje Tire mieste (prie Izmiro).

Emslandas yra įmonės „Krone“ namai. Verltėje ir Herzlakėje yra dvi mūsų transporto priemonių gamyklos; mūsų pagrindinėje būstinėje Verltėje mes gaminame visas puspriekabės su bortine platforma, priekabas, puspriekabes ir važiuokles. Herzlakės gamykloje, maždaug už 30 km, gaminame keičiamuosius kėbulus ir specialiąsias transporto priemones CEP (Courier, Express and Parcel) paslaugoms. Žemutinėje Saksonijoje, Dinklage mieste, gaminamos  „Krone Trailer Axle“ ašys. Liubtėne (Meklenburge-Pomeranijoje) - puspriekabės „Krone Dry Liner“ ir „Cool Liner“  šviežiems, šaldytiems ir sausiems kroviniams gabenti.

Be to, nuo 2013 m. vykdoma gamyba Tire (Turkija) gamykloje. Šioje gamykloje mes gaminame „Profi Liner“ ir „Mega Liner“ serijų puspriekabes Turkijos rinkai ir gretimoms valstybėms.

Didelį dėmesį skiriame ne tik efektyviai gamybai, bet ir stipriai pardavimų komandai, užtikrinančiai glaudų ryšį su mūsų klientais. Kai kuriose šalyse mes dirbame su savo dukterinėmis bendrovėmis, per kelerius metus užėmėme strategines padėtis nuo Skandinavijos ir Beneliukso šalių, per Vengriją ir Turkiją, iki Kasachstano. Kitose rinkose remiamės profesionalių partnerių kompetencija, kuriems, kaip ir „Krone“,  svarbiausios sąvokos yra artimi ryšiai su klientu ir patikimumas.

Šiuo metu įmonės  „Krone“ sunkvežimių komandoje dirba apie 2 500 žmonių – nuo užsakymo priėmimo, paslaugų iki paramos tiekėjams. Visi siekiame bendro tikslo: aukštos kokybės transporto priemonių gamyba mūsų klientams.