Tradicijos ir novatoriškumas

Tradicijos ir novatoriškumas

Tvirtos vizijos ir idėjos užtikrina įmonės ateitį.

Jau 110 metų KRONE įmonės filosofijos pagrindas yra kokybė ir novatoriškumas. Taip pat ir šiandien nuosekliai laikomasi šios koncepcijos. Mes darome viską, kad mūsų gaminių įranga būtų tvirta, praktiška ir efektyvi. Mes siūlome plataus spektro serviso paslaugas, kad Jūs galėtumėte būti ramūs dėl savo puspriekabės.

Tvirtos ir pelningos. Mūsų puspriekabės pasižymi tvirtu suvirinimu ir stabilia įranga. Mūsų novatoriški transportavimo sprendimai išpildo bet kokius praktiškumui ir krovimo efektyvumui keliamus reikalavimus. Bendras rezultatas: maksimalus ekonomiškumas su minimaliomis išlaidomis.

„All-in-KRONE“ – viskas iš vienų rankų. Sąvoka „All-in-KRONE“ puspriekabė reiškia, kad įsigijate KRONE puspriekabę su visais komponentais. Visos dalys yra su KRONE identifikaciniu numeriu, o iškilus bet kokiems klausimams dėl serviso, techninės priežiūros ir atsarginių dalių, galėsime jums dar greičiau padėti.

Aukščiausios klasės įranga, saugumas visoje Europoje. Pas mus galite pasirinkti įrangą su KRONE dalimis arba kitų gamintojų komponentų derinį. Bet kuriuo atveju, Jūs įsigysite puspriekabę su aukščiausios kokybės įranga ir galėsite jaustis saugūs dėl visoje Europoje išplėsto servisų tinklo. Aukštus kokybės reikalavimus keliame ne tik savo puspriekabėms. Mes esame visų su puspriekabėmis susijusių paslaugų teikėjai. Todėl mūsų serviso paslaugos yra specialiai priderintos prie Jūsų poreikių.