KRONE ilgas sunkvežimis

Autotraukinys

Didesnė apkrova, mažesnės sąnaudos.

Mūsų autotraukinys skirtas efektyviam ir ekologiškam krovinių transportavimui keliais. Šis produktas pagamintas pagal koncepciją, kurią mes nuosekliai tobulinome pastaraisiais dešimtmečiais. Tokia puspriekabės ir priekabos kombinaciją užtikrina geriausią vilkiko apkrovą, mažesnes kuro sąnaudas bei mažiau intensyvų eismą.

Transportavimo efektyvumo padidinimas.  Apie 80% transportavimo užduočių ribojantis veiksnys yra ne svoris, o pakrovimo tūris. Novatoriškos transporto priemonės, pvz., autotraukiniai, įneša didžiulį indėlį į efektyvumo didinimą gabenant krovinius keliais. Taip sumažinamas reisų skaičius, degalų sąnaudos ir tuo pačiu - emisijos.

Mūsų autotraukiniai ypatingai pasiteisino Skandinavijoje: 25,25 m ilgio ir iki 150 m3 pakrovimo tūrio autotraukinyje vietos užtenka net iki 50% didesniam pakrovimo tūriui. Visa įranga atitinka naujausius technikos standartus, todėl vilkikuose yra įrengtoms kelio juostų sekimo bei automatinio stabdymo sistemoms nenusileidžia ir puspriekabės bei priekabos. Jos yra komplektuojamos su elektronine stabdžių sistema (EBS), integruota stabilumo programa (RSS), individualiu ašies apkrovos indikatoriumi ir važiavimo atbuline eiga kamera.

Be to, autotraukinys nepalieka jokių abejonių dėl savo modulinės koncepcijos. Dažniausiai naudojama sistema yra kombinacija iš anstato su stacionariu arba keičiamu kėbulu ir mūsų sukurtu privežamu vežimėliu su puspriekabe. Įstatymiškai apibrėžtam manevringumui (Vok. „BO Kraft-Kreis“) išpildyti, privežamas vežimėlis yra su aktyviai valdoma priekine ašimi.

Produkto pranašumai

  • Kelių apkrovos mažinimas dėka mažesnio pervežimo reisų skaičiaus.
  • Mažesnės degalų sąnaudos t/km.
  • Iki 50% didesnis pakrovimo tūris.
  • CO2 emisijų sumažinimas iki 30%.

Daugiau pasirinkimų

Ar turite klausimų?

Susisiekite su mumis Kontaktinė informacija
Arba susisiekite su atstovu savo apskrityje

DUOMENŲ LAPAI

Informaciją apie duomenų lapus galite rasti čia: