Funkcijos

Kur šiuo metu yra Jūsų puspriekabė? Padėties kontrolė.
Kur šiuo metu yra Jūsų puspriekabė? Padėties kontrolė.

Su "KRONE Telematics" GPS funkcija, realiuoju laiku galite matyti savo puspriekabės buvimo vietą, numatyti galimus vėlavimus bei tiksliai suplanuoti krovinio pristatymo laiką.

Tobula durų užrakto sistema.
Tobula durų užrakto sistema.

Mes pasirūpiname puspriekabės saugumu. Nesvarbu, ar puspriekabė komplektuojama su įprastu durų užraktu, ar su specialiais neperprogramuojamais RFiD durų užrakto jutikliais ir durų užraktų sistemos valdymo pultu, su "KRONE Telematics" Jūsų gabenamas krovinys išliks saugus visos kelionės metu.

Dar lengviau išsaugoti šaltį. Temperatūros kontrolė.
Dar lengviau išsaugoti šaltį. Temperatūros kontrolė.

Aiški visų duomenų apžvalga: temperatūros diapazonai, garsinio signalo nustatymai ir šaldymo įrangos duomenys gali būti nuolat stebimi, perduodami ir dokumentuojami iki 18 mėnesių. Galite būti visiškai tikri, kad atitiksite krovinio pervežimui keliamus ES direktyvų reikalavimus bei savo klientų lūkesčius.

Technikos paketas.
Technikos paketas.

Su technikos paketu visada būsite informuoti apie savo puspriekabės techninę būklę. Naujosios CANbus sistemos pagalba, Jums bus prieinami duomenys nuo EBS rodmenų nuskaitymo, stabdžių sistemos būklės, nuvažiuoto kilometražo, krovinio svorio, važiavimo greičio iki stabdžių kaladėlių nusidėvėjimo. Laiku sužinokite apie techninio aptarnavimo reikalaujančias puspriekabės sistemas - taip išvengsite nenumatytų nemalonumų kelyje.

Nenutrūkstamas ryšys. Sukabinimo būsena.
Nenutrūkstamas ryšys. Sukabinimo būsena.

Veikiant sukabinimo stebėjimo funkcijai, galėsite tiksliai sekti, kokias Jūsų parko transporto priemones tuo metu traukia vilkikas. Be to, su šios funkcijos pagalba iškart matysite, ar tinkamai prijungtos jungtys tarp vilkiko ir puspriekabės.

Viena sistema viskam. Integruotas temperatūros registratorius pagal EN12830 standartą.
Viena sistema viskam. Integruotas temperatūros registratorius pagal EN12830 standartą.

Dėka „KRONE Telematics“ naudojamų sertifikuotų temperatūros jutiklių, nebereikia naudoti atskiro temperatūros registratoriaus Jūsų KRONE šaldytuve. Temperatūros duomenys gali būti rodomi Jums patogiais laiko intervalais. Taip galima tiesiogiai parengti Jūsų šaldymo įrangos sertifikuotų temperatūros pokyčių dokumentą ir perduoti jį klientui dar prieš prekių pristatymą - taip vairuotojui nereiks bereikalingai laukti. „KRONE Telematics“ kartu su KRONE temperatūros registratoriumi naudojamas kaip daugiafunkcis prietaisas: juo perduodami ir įprasti telematikos, ir sertifikuoti temperatūros duomenys. Sistema atitinka ir „Pharmaserve“ sertifikato keliamus reikalavimus.

Tiesioginis nuotolinis šaldymo įrangos valdymas.
Tiesioginis nuotolinis šaldymo įrangos valdymas.

Duomenų perdavimas realiuoju laiku sukėlė tikrą šaldymo sistemų valdymo revoliuciją. Taip galima griežtai kontroliuoti šaldymo grandinę ir užtikrinti dar geresnę krovinio pervežimo kokybę. Sistemoje galima 2 kelių komunikacija: būsenos tikrinimas ir nustatymų keitimas realiuoju laiku, nuotoliniu būdu.

Papildoma technikos parinktis.
Papildoma technikos parinktis.

Papildomai su „KRONE Telematics“, galima įdiegti ir technikos paketą, kuris Jums leis stebėti puspriekabės techninę būseną, pvz., stabdžių sistemos būklę, ašių apkrovą, padangų oro slėgį.

Degalų bako indikatorius.
Degalų bako indikatorius.

Kiekvienoje KRONE šaldytuvinėje arba izoterminėje puspriekabėje, KRONE siūlo degalų bako indikatoriaus parinktį. Į šia parinktį įeina šaldymo įrenginio būsenos indikatorius, montuojamas ant priekinės puspriekabės sienos, o Jūsų puspriekabės degalų bako būsena patogiai perduodamos į „KRONE Telematics“ portalą, kuriame galite sekti informaciją realiuoju laiku.

Papildomas įrengimas.
Papildomas įrengimas.

Žinoma, jeigu jau naudojate „KRONE Telematics“ sistemą, galite kreiptis į mus dėl įrangos atnaujinimo.

„Door Protect“.
„Door Protect“.

„KRONE Telematics Door Protect“ - tai telematikos pagalba valdomos durų užrakinimo sistemos užtikrinančios apsaugą transportuojant brangius krovinius (cigaretes, farmacijos gaminius, elektronines prekes ir t. t.). Naudojant specialiai sukurtą didelio saugumo durų užrakinimo sistemą, puspriekabės galinės durys yra užrakinamos, o viso transportavimo metu užtikrinama, kad durys liktų užrakintos ir jų negalėtų atidaryti pašaliniai asmenys. Visus durų užrakto sistemos techninius komponentus galima nuolat stebėti naudojant telematiką.

Be to, tuo atveju, jei transportavimo metu bandoma neleistinai atidaryti duris, iš karto aktyvinamas garsinis signalas ir siunčiami pranešimai dispečeriams arba kontroliuojančiam paslaugų tiekėjui. Atidaryti užrakintas duris galima tik bendradarbiaujant vairuotojui ir dispečeriui arba kontroliuojančiai instancijai: sistemą išaktyvinus per „KRONE Telematics“ portalą, vairuotojasįveda savo kodą ir gali atblokuoti durų užrakinimo sistemą bei atidaryti galines duris. „KRONE Telematics Door Protect“ užtikrina absoliučią apsaugą, net itin didelio saugumo reikalaujančius krovinius (atitinka TAPA reikalavimus).