Filosofija ir tvarumo principas

Filosofija ir tvarumo principas

Svarbiausias tikslas yra ateitis.

Įmonė, kuri pristato ateitį, jau šiandien rūpinasi rytdienos pasauliu. Aplinkos apsauga yra svarbi transporto šakos tema. Tai vis dažniau akcentuoja ir VDA (Vokietijos automobilių pramonės asociacija). „Krone“ jau daug metų rūpinasi puspriekabių produkcijos tvarumu ir ne vien dėl šios priežasties gaminame ateities gaminius, kurie nustato naujus standartus ekologijos ir ekonomiškumo atžvilgiu. Svarbus ir gamybos įrangos tvarumas.

Aplinkos apsauga visose srityse. Puspriekabių projektavimui, gamybai ir prekybai turime sertifikuotą aplinkos apsaugos vadybos sistemą. Nuosekliai siekiame sumažinti emisijas, triukšmą ir kvapus, atliekų ir nuotėkų kiekį. Stengiamės, kad mūsų įmonės pastatuose būtų kuo mažesnės energijos ir vandens sąnaudos, naudojame energijos ir šilumos regeneracijos sistemas. Kruopščiai registruojame visas aplinkos apsaugos vertes, kad galėtume jas lyginti ir atpažintume silpnąsias vietas.

Ateitį tausojantys gaminiai. Aplinkos apsaugos aspektui ir mūsų gamybos koncepcijoje skiriama daug dėmesio. Pateiksime kelis pavyzdžius. Transportavimo efektyvumas: kuo daugiau pakraunama į puspriekabę, tuo mažiau puspriekabių turės važiuoti. Važiuoklė ir kėbulas: išnaudojame taupymo potencialą dėl oro ir riedėjimo pasipriešinimo. Akustika: siekiame sumažinti padangų ir krovimo metu keliamą triukšmą. Izoliacija: „Duoplex“ technologija mūsų puspriekabėse užtikrina geresnę izoliaciją ir tuo pačiu mažesnes energijos sąnaudas. O kad mūsų puspriekabės visiškai efektyviai naudotų energiją, stengiamės, kad net pakaba ir apšvietimo įranga tausotų aplinką.

Pasaulio ateitis mums svarbi. Ir ateinantiems metams KRONE sau kelia aukštus aplinkos apsaugos tikslus. Todėl ne tik už aplinkos apsaugą atsakingi darbuotojai rūpinasi išsamia visų svarbių duomenų dokumentacija, bet ir įmonės vadovai asmeniškai skiria laiko aplinkos apsaugos reikalams įmonėje „Krone“.