„Krone“ atsarginės dalys

Atsarginės dalys

Viskas be tarpininkų ir iš vienų rankų.

KRONE atsarginių dalių servisas Ekspeditoriai turi įveikti daugybę iššūkių, todėl jie kelia aukštus reikalavimus kokybei, patikimumui, transporto priemonės gamintojo gaminių priežiūrai ir jo teikiamų serviso paslaugų užtikrinimui. Servisą KRONE vertina kaip įsipareigojimą ir jis nesibaigia ties gamyklos vartais. Atsarginių dalių prekių pasiūla yra didžiulė, konstrukcinės dalys – standartinės, tačiau gali būti tiekiami ir pagal užsakymą pagaminti komponentai. Garantuojame greitą ir patikimą šių dalių pristatymą. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu.

„Nuolat gerinti klientų aptarnavimą“ - tai yra iššūkis, kurį sau išsikėlė KRONE serviso darbuotojai. Pavyzdžiui, KRONE jau siūlo įsigyti dalis ir internetinėje parduotuvėje. Čia galima greitai ir nesudėtingai užsisakyti reikalingas dalis - apsilankykite.

 

Apsipirkimo internetinėje parduotuvėje pranašumai:

  • Paprasta registracija internetu.
  • Gerai matomos serviso paslaugos.
  • Didžiulė prekių pasiūla.
  • Pagal užsakymą pagaminti komponentai.
  • Paprastas užsakymas.
  • Kompetentingi kontaktiniai asmenys.
  • Daugybė tarptautinių sandėlių.
Internetinė parduotuvė
Internetinė parduotuvė

Adresu www.krone-trailerparts.com rasite viską - nuo KRONE ašių priedų iki įrankių dėžių - siūlome daugybę puspriekabių dalių. Norėdami užsakyti, paprasčiausiai spragtelėkite ant mygtuko „Tapti klientu“, užpildykite registracijos formą ir perskaitykite Bendrąsias sandorio sąlygas. Jei jas patvirtinsite, ne vėliau kaip kitą dieną gausite savo prieigos duomenis. Internete Jums paruošta išsami užsakymo tvarkos instrukcija.

Paieška pagal važiuoklės numerį
Paieška pagal važiuoklės numerį

Dar viena naujiena yra tai, kad internetinėje reikmenų parduotuvėje galite užsisakyti specifines KRONE puspriekabių dalis, pagamintas būtent Jūsų puspriekabei. Paprasčiausiai, į paieškos laukelį „Važiuoklės numeris“ įveskite savo KRONE važiuoklės numerį.

Greitesnis atsarginių dalių tiekimas
Greitesnis atsarginių dalių tiekimas

Nesvarbu, ar Jums reikia specialių komponentų, ar standartinių dalių. Rinkitės www.krone-trailerparts.com! Su galimybe internetu užsisakyti KRONE atsargines dalis KRONE siūlo daugiau sprendimų, dar greitesniam atsarginių dalių tiekimui užtikrinti. Savaime suprantama, Jūs ir toliau galite užsisakyti atsargines dalis telefonu iš savo kontaktinio asmens.

Sandėlio valdymo sistema
Sandėlio valdymo sistema

Bet tai – dar ne viskas. Sandėlyje neseniai įrengta nauja sandėlio valdymo sistema „LVS“. Taip KRONE optimizuoja pakrovimo skydus ir krautuvus. Korio struktūra leidžia KRONE praplėsti sandėlio talpumą, o pakrovimo skydų suskirstymas užtikrina greitesnį prekių atrinkimą. Naujoji LVS leidžia KRONE išvengti sandėliavimo klaidų, susidaro sričių kompetencijos ir sinergijos efektai.

„Cool Liner“ atsarginių dalių tiekimas
„Cool Liner“ atsarginių dalių tiekimas

Greitesniam „Cool Liner“ atsarginių dalių tiekimui buvo pradėtas naudoti sandėlis, esantis netoli KRONE izoterminių priekabų gamyklos. Šioje srityje numatomos ir tolimesnės KRONE investicijos.

Nuolatinis atsarginių dalių serviso plėtimas
Nuolatinis atsarginių dalių serviso plėtimas

Nuolatinis atsarginių dalių serviso plėtimas užtikrina greitą ir patikimą atsarginių dalių tiekimą visoje Europoje.

Naująja skanavimo ir sandėlio valdymo sistema optimizuojami visi logistikos procesai sandėlyje:

  • Daugiau jokių sandėliavimo klaidų
  • Sandėlio talpos optimizavimas
  • Tiksli informacija apie atsargų likučius