„Krone Commercial Vehicle Group“

Krone Commercial Vehicle Group

Tinkamas sprendimas kiekvienai transportavimo užduočiai.

Platus žvilgsnis – šią strategiją KRONE nuosekliai puoselėja daug metų ir ji pasiteisino puspriekabių gamybos srityje. Įkūrus naują „KRONE Commercial Vehicle Group“, KRONE geriausiai pasiruošė ateities iššūkiams.

Nuo 2016 m. pradžios „Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH“ bei BRÜGGEN transporto priemonių gamyklos ir serviso bendrovės oficialiai susivienijo  į grupę „KRONE Commercial Vehicle Group“. Taip pat ligšiolinės dukterinės KRONE bendrovės, pvz., „gigant Achsen“, „KRONE Used“, puspriekabių gamykla Turkijoje ir įvairios užsienio prekybos bendrovės, buvo integruotos į naują grupę „KRONE Commercial Vehicle Group“.

Kadangi ilgametės verslo partnerės BRÜGGEN šeimoje nebuvo šeimos atstovų norinčių perimti įmonės teises, Brüggen ir Krone šeimos nusprendė suvienyti įmones.

Susivienijusios įmonės nuosekliai ir strategiškai veiks kartu. Pagal parengtą dokumentą „Progress 2020“, artimiausiais metais visos gamyklos (Verltėje, Herclakėje, Dinklagėje, Liubtėne ir Tire) bus sujungtos taip, kad visur būtų dirbama laikantis vienodos gaminių architektūros, vienodos organizacijos struktūros, vienodų procesų ir taikant vieningą IT sistemą. Taigi, „KRONE Commercial Vehicle Group“ sukūrė pagrindą tolesniam tarptautiniam, ilgalaikiam ir pelningam augimui nuolat aštrėjančios konkurencijos aplinkoje.

Ženklai KRONE, „Brüggen“ ir „gigant“ išlieka nepakeisti; vystymosi, gamybos ir pardavimų srityse siekiama dar didesnio efektyvumo. Nauja grupė „KRONE Commercial Vehicle Group“ veikia pavadinimu „KRONE Commercial Vehicle SE“; įmonės buveinė yra Emslande, Verltėje.