Svarūs argumentai

Svarūs argumentai

„Krone“ puspriekabės.

Pasirinkti „Krone“ verta dėl daugybės gerų priežasčių, kokybės ir serviso ypatumų. Mes vadovaujamės aiškiais principais, kad dėl mūsų gaminių Jūsų veiklą būtų dar efektyvesnė. Tuo galite pasikliauti.

Garantuota išliekamoji vertė. „Krone“ puspriekabės dažomos katodiniu panardinamuoju dažymo metodu ir po to padengiamos dažais milteliniu būdu – Jūsų pageidaujama spalva. Tai suteikia važiuoklei spindinčio blizgesio, užtikrina didžiausią atsparumą akmenukų smūgiams ir geriausią apsaugą nuo aplinkos poveikio.

Stabili važiuoklė. Suvirintos KRONE puspriekabių važiuoklės atitinka negailestingas transporto kasdienybės sąlygas. Krone važiuoklė yra itin tvirta ir nepaprastai stabili pakraunant bei iškraunant.

Lengvas pakrovimas. Mes naudojamės patikima sistema „KRONE Multi Safe System“ – tai yra sertifikuotas saugaus krovimo sprendimas. Taip išpildomi visi transportavimo saugumui keliami reikalavimai. Lanksti, praktiška ir patikima sistema.

Ašis ir viskas, kas su ja susiję. Siūlome aukštos kokybės, techninės priežiūros nereikalaujančią ir labai patikimą „KRONE Trailer Axle“ už patrauklią kainą. Savaime suprantama, galima įsigyti ir kitų gamintojų serijinius ašių komponentus. Džiaukitės puspriekabe su puikia įranga ir būkite tikri, kad prireikus remontuoti, visur ir visada rasite tinkamą dalį pakeitimui.