„Brüggen“ Herclakėje

Herzlakė (vok. Herzlake)

Nuo 1990 m. „Brüggen“ įmonių grupė, kurios pagrindinė būstinė įkurta Herzlakėje (Emslande), dirba sunkvežimių srityje. Tačiau nuo 1994 m. įmonės „Brüggen“ ir „Krone“ tapo partnerėmis: 2016 m. pradžioje toliau buvo intensyvinama glaudi partnerystė tarp „Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH“ ir „Brüggen“ puspriekabių gamyklų bei serviso bendrovių. Abi įmonės susivienijo į naują grupę „Krone Commercial Vehicle Group“.

Bendras gamyklos plotas - apie 356 000 m2, iš kurių daugiau kaip 49 000 m2 yra apstatyti gamybai reikalingais pastatais.

Čia gaminami keičiamieji kėbulai furgonai, keičiamieji krovinių platforminiai kėbulai, puspriekabės-furgonai, fiksuoti kėbulai bei vadinamieji CEP - transporto priemonės kurjerių ir skubiųjų siuntų įmonėms. Keičiamųjų kėbulų furgonų įranga skirtinga: nuo gofruotų, lygių, fanerinių arba poliesteriu dengto polikarbonato (Carbofont) sienų iki vienoje pusėje atidaromų furgonų. Galima pasirinkti teleskopines atramines kojas, dviaukštės konstrukcijos įrangą ir užuolaidines duris. Spektrą papildo įvairių ilgių ir pastatymo aukščių tentiniai kėbulai su įvairiomis stogo ir sienų sistemomis.

Daugiau kaip 1300 darbuotojų kasmet pagamina vidutiniškai 13 000–15 000 vnt. serijinių arba specialių transporto priemonių.

„Brüggen“ taip pat gamina atskirus komponentus, pvz., galines duris, priekines sienas, bortus, vidinius ir kampinius statramsčius.

Be to, „Brüggen“ gamina ir išmaniuosius krovinių įtvirtinimo komponentus keičiamosioms sistemoms ir atlieka techninės priežiūros, įrangos permontavimo ir remonto darbus. Įmonė „Brüggen Oberflächen- und Systemlieferant GmbH“ sertifikuota pagal DIN EN ISO 9001 ir DIN EN ISO 50001.

Herzlakėje nuo 2017 m. taip pat veikia „Krone“ atsarginių dalių centras „Krone Spare Parts“, kurį valdo „Brüggen“ su „Swap Service GmbH“. Jame dirba daugiau kaip 100 darbuotojų. Sandėlis, esantis prie pat kelio E233 / B213, kuris greitai jau bus keturių juostų, įskaitant suplanuotas serviso dirbtuves, užima 65 000 m2, iš kurių pastatais apstatytas plotas sudaro 9 700 m2.