KRONE ScanBalt Group

Mes – Krone ScanBalt – mylime savo klientus, darbuotojus ir savo darbą.

Krone ScanBalt grupė kiekvieną dieną stengiasi atrasti naujų būdų pranokti klientų lūkesčius. Dirbame puspriekabių gamybos ir pardavimo segmente ir tuo didžiuojamės. Kiekvieną dieną stengiamės savo klientams padėti pasirinkti tinkamiausius produktus bei paslaugas: mes siūlome platų Krone gaminių ir atsarginių dalių asortimentą bei išskirtinius sprendimus.

Tikslų siekti mums padeda stipri profesionalų komanda. Krone ScanBalt grupė siekia būti trokštamu darbdaviu: mes tikime, kad kompetentingi ir motyvuoti darbuotojai gali kurti tvirtus ryšius ir sėkmingai bendradarbiauti su klientais ir verslo partneriais.

Ir šiek tiek mūsų istorijos

Krone ScanBalt, A/S, buvo įkurta 1997 m., kaip Krone Scandinavien A/S pavaldi įmonė. Pagrindinis dėmesys tuo metu buvo skiriamas prekybai naudotomis komercinės paskirties puspriekabėmis Skandinavijos ir Baltijos šalyse.

2001 m. Krone ScanBalt tapo vienintele KRONE atstove Baltijos regione, atsakinga už naujų puspriekabių pardavimus. Pirmiausiai įmonių grupė pradėjo veiklą Lietuvoje, tada – Latvijoje ir Estijoje, o galiausiai žengė ir į Ukrainos rinką.

2010 m. Krone ScanBalt grupė tapo pavaldi įmonei Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH & Co. KG.

Šiandien mūsų atstovai dirba 6 šalyse: LT, LV, EST, RUS, UA ir BY. Mūsų padaliniai atsakingi už skirtingas sritis: prekybą naujomis puspriekabėmis (Krone New), naudotų KRONE gaminių pardavimus (Krone Used), puspriekabių nuomos paslaugas (Krone Fleet), finansavimą (Krone Finance), administravimą, rinkodarą, žmogiškuosius išteklius, klientų aptarnavimą, garantijos paslaugas, IT ir telematiką.

Šiuo metu turime 75 darbuotojų komandą ir nuolat plečiamės.