„Krone“ puspriekabės

Gaminiai

Daug vietos Jūsų kroviniams.

Tinkama puspriekabė bet kokiam iššūkiui – mes siūlome optimalius sprendimus visiems su transportavimu susijusiems poreikiams. Atraskite gaminius, kurie nustato aukščiausius inovacijų ir kokybės standartus. KRONE puspriekabės pasiūlymas visuomet garantuoja vertės stabilumą, tuo pačiu praktiškumą ir paprastą valdymą.

Visada geras sprendimas – kiekvienai naudojimo sričiai tinkanti transporto priemonė: nuo universaliųjų „Profi Liner“ iki specialios paskirties puspriekabių, pvz., „Paper Liner“ arba „Coil Liner“, mes siūlome puspriekabes su bortine platforma visiems atvejams ir su įvairiausiomis specifikacijomis. Maksimalus tūris puspriekabėje „Mega Liner“, speciali krovinių tvirtinimo įranga kietašonėse puspriekabėse „Paper Liner“ arba „Coil Liner“. KRONE žino, ko reikia transporto profesionalams, todėl atsižvelgia ir į praktiškas smulkmenas.

Profesionalai siūlo profesionalams KRONE kietašones puspriekabes: su „Dry Liner“ ir „Cool Liner“ būsite geriausiai pasiruošę transportuoti šaldytų, šviežių arba sausų produktų krovinius. Yra daug įrangos variantų, kuriuos gali pasirinkti klientas: įranga gėlėms transportuoti, kabyklos mėsai, dviaukštės konstrukcijos, izoterminė pertvara „Multitemp“ ir t. t.

Tvirtumas ir daugiafunkciškumas – savybės, kuriomis pasižymi „Krone“ konteinerinės važiuoklės ir keičiamieji kėbulai. „Krone“ skiria daug dėmesio ir aerodinaminiam dizainui.

Kietašonės priekabos ir keičiamieji kėbulai vainikuoja įvairiapusią KRONE gaminių pasiūlą. Paprastas ir saugus naudojimas, patikrinti konstrukcijų komponentai, aukščiausios klasės apdorojimas ir „KTL plus Pulver“ ilgalaikė apsauga KRONE gaminius paverčia investicija, kuri atsiperka.