KRONE ScanBalt UAB

Krone ScanBalt UAB – vienintelis oficialus Fahrzeugwerk Bernard KRONE GmbH & Co. KG gamintojo atstovas Lietuvoje. Jau daugiau nei 20 metų parduodame bei nuomojame aukščiausios kokybės KRONE gaminius.

Ką Jums gali pasiūlyti UAB Krone ScanBalt?

Siūlome šiuolaikiškus technologinius bei inžinerinius KRONE technikos gamintojo sprendimus skirtus tikriems krovinių pervežimo rinkos profesionalams.Vokiška gaminių kokybė, pastovios investicijos į naujoves ir gamybos procesų automatizavimą bei griežta kokybės kontrolė užtikrina išskirtinį KRONE puspriekabių funkcionalumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Apie mus ir KRONE

Krone ScanBalt UAB buvo įkurta 1998 metų birželio mėn. 1 dieną, kaip Danijos koncerno LT Holding A/S dalis. 2010 metais viena didžiausių Europoje puspriekabių gamintojų KRONE įsigijo Krone ScanBalt imonių grupę. Nuo to laiko laiko KRONE transporto priemonių įvairovė sparčiai augo ir šiandien apima bortines bei užuolaidines puspriekabes, plastikines ir metalines izotermines puspriekabes, konteinerines važiuokles, keičiamus kėbulus ir didžiatūrius sąstatus bei įvairias kitos paskirties priekabas. 2018 metais pažymėjome savo sėkmingos veiklos Lietuvoje 20-metį ir neketiname sustoti – toliau augsime ir tobulinsime savo siūlomus gaminius.

Mūsų siūlomos paslaugos

  • Naujos ir naudotos technikos pardavimas.
  • Puspriekabių, izoterminių puspriekabių ir konteinerinių važiuoklių nuoma.
  • Technikos finansavimas.
  • Originalių atsarginių KRONE dalių pardavimas.
  • Garantinio remonto organizavimas Lietuvoje ir užsienyje.
  • KRONE technikos atpirkimas iš klientų arba jos keitimas.

Užsukite į mūsų aikštelę Vilniuje, Stasylų g. 21

Profesionali įmonės komanda Jūsų laukia kasdien – mes pasiruošę Jums patarti ir padėti išsirinkti KRONE puspriekabes geriausiai atitinkančias Jūsų įmonės poreikius. Pas mus rasite platų naujų bei naudotų puspriekabių asortimentą, o taip pat galėsite užsisakyti Jums reikalingos specifikacijos puspriekabes. Užsukite ir susidūrę su problemomis eksploatuojant KRONE gaminius – mūsų garantinio bei techninio puspriekabių aptarnavimo specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus ir nukreips į artimiausius servisus.