„Brüggen“ Liubtėne

Liubtėnas (vok. Lübtheen)

2004 m. „Brüggen“ Liubtėne perėmė buvusią „MV Lübtheen GmbH“. Gamykla, po kelių dešimčių milijonų techninių investicijų, tapo moderniausia Europoje sunkvežimių gamykla. Ji užima daugiau kaip 430 000 m2 ploto, iš kurio pastatais apstatyta yra apie 52 000 m2. Liubtėne dirba daugiau kaip 900 darbuotojų - tik įmonei „Krone“, čia kasmet vidutiniškai pagaminama 8 000–9 000 vnt. aktyviai ir pasyviai šaldomų puspriekabių.

„Brüggen“ 40-šimtyje šalių gamina ir tiekia puspriekabes refrižeratorius, puspriekabes sausiems ir šviežiems produktams gabenti bei keičiamuosius kėbulus furgonus. Svarbiausios eksporto rinkos yra Ispanija, Lenkija, Danija, Nyderlandai ir Italija.

Įmonėje „Brüggen SWAP Service GmbH“ dirba 25 darbuotojai. Paslaugų spektrą ji papildo transporto priemonių remonto po avarijų paslaugomis, organizuoja ir išsiunčia originalias atsargines dalis, apmoko serviso dirbtuvių specialistus.

Siekiant išlaikyti kokybės lygį, „Brüggen“ su specialistais savo gamykloje gamina visus pagrindinius komponentus transporto priemonių važiuoklėms ir furgonams. Puspriekabių refrižeratorių „Cool Liner“ izoterminės savybės atitinka maisto produktų higienos reikalavimus. Standartiškai jie gaminami pagal PIEK direktyvas tyliam maisto produktų tiekimui į parduotuves gyvenamuosiuose rajonuose. „Cool Liner“ modelis „Pharma“ atitinka aukštus farmacijos pramonės keliamus reikalavimus. Daugiakamerinės sistemos su skirtingų temperatūrų zonomis refrižeratoriuje sumažina energijos išlaidas ir tausoja aplinką. Telematinės sistemos ir jutikliai padeda užtikrinti saugumą, valdyti parką ir garantuoti šaldymo grandinę.