Tradīcijas plus inovācijas

Tradīcijas plus inovācijas

Robustas vīzijas un idejas nodrošina uzņēmuma nākotni.

Jau 110 gadus kvalitāte un inovācijas ir KRONE uzņēmuma filosofijas prioritātes. Arī šodien šis nodoms ir cieši nostiprināts. Mēs liekam uzsvaru uz robustu, praktisku un efektīvu mūsu izstrādājumu līniju aprīkojumu. Mēs sniedzam plašu servisu, lai Jūs un Jūsu puspiekabe vienmēr būtu droši.

Robusts un rentabls - mūsu puspiekabes nozīmē pamatīgu metināšanas procesu un stabilu aprīkojumu. Mūsu inovatīvā transporta prakse praktiskuma un iekraušanas efektivitātes ziņā izpilda visas vēlmes. Kopējais rezultāts: maksimāls ekonomiskums ar minimālām izmaksām.

"All-in-KRONE" – viss no viena piegādātāja - apzīmējums "All-in-KRONE" puspiekabe nozīmē arī pilnīgu KRONE puspiekabi. Visām detaļām ir KRONE atsauces numurs, lai visu jautājumu gadījumā, kas skar servisu, apkopi un rezerves daļas, mēs varētu Jums palīdzēt vēl ātrāk.

Pirmklasīgs aprīkojums, drošība visā Eiropā - pie mums Jūs varat izvēlēties aprīkojumu ar KRONE detaļām vai citu ražotāju komponentu izmantošanu. Jebkurā gadījumā Jūs saņemsiet puspiekabi ar pirmklasīgu aprīkojumu un drošību, ka visā Eiropā varat paļauties uz servisu tīklu. Mūsu kvalitāte nebeidzas ar mūsu puspiekabēm. Mēs sevi uzskatām par pakalpojumu sniedzēju visai puspiekabei. Tādējādi visi mūsu pavadošie servisa pakalpojumi ir tieši pielāgoti Jūsu vajadzībām.