Spēcīgi argumenti

Spēcīgi argumenti

Krone puspiekabes

Par labu Krone runā kvalitāte un serviss. Mēs balstāmies uz principu, ka ar mūsu ražojumiem Jūsu sniegums kļūst vēl spēcīgāks. Uz to Jūs varat paļauties.

Garantēta vērtības saglabāšana - Krone puspiekabes pamatā ir katodisks krāsojums, detaļas iegremdējot, pēc tam nodrošinot to pulverkāsošanu – arī Jūsu puspiekabes vēlamajā krāsā. Tādējādi šasija iegūst mirdzošu spīdumu, augstāko noturību pret akmens triecieniem un labāko iespējamo aizsardzību.

Stabila šasija - Krone puspiekabes metinātās šasijas ražošanas process ir pielāgots, ņemot vērā puspiekabes šasijas slodzi atbilstoši ikdienas prasībām. Robusta un ļoti noslogota šasija iekraušanas un izkraušanas laikā – uz Krone šasiju Jūs varat paļauties.

Viegla iekraušana - mēs balstāmies uz KRONE Multi Safe System – sertificētu kravas nostiprināšanas risinājumu. Ar šo sistēmu var atrisināt visas transporta drošības prasības. Elastīgi, praktiski un uzticami.

Būt kustībā - mēs par izdevīgu cenu Jums piedāvājam KRONE Trailer Axle - augstvērtīgu, uzticamu produktu ar vienkāršu apkopi. Pats par sevi saprotams, ir pieejami arī pārbaudīti citu ražotāju sērijveida komponenti. Priecājieties par puspiekabi ar izcilu aprīkojumu, turklāt servisa gadījumā Jūs vienmēr un visur saņemsiet pareizo rezerves detaļu.