Ražošanas atrašanās vietas/tirdzniecības sabiedrības. Pasaulē mājās.

Ražošanas atrašanās vietas/tirdzniecības sabiedrības

Pasaulē kā mājās

Vai Jūs zinājāt, ka pašlaik Krone ir piecas rūpnīcas, kurās tiek ražoti kravas transportlīdzekļi vai komponenti Krone transportlīdzekļiem? Kopš apvienošanās ar Brüggen grupu mēs ražojam četrās vietās Vācijā, kā arī Turcijā Tīrē (pie Izmiras).

Emslande ir Krone uzņēmuma dzimtene. Verltē un Herclākē atrodas divas mūsu transportlīdzekļu rūpnīcas; mūsu galvenajā mītnē mēs ražojam visas platformas puspiekabes, piekabes, virsbūves un šasijas. Herclākē, 30 km attālumā, mēs ražojam noņemamās virsbūves un speciālos transportlīdzekļus kurjeru ekspress paku dienestam (KEP). Lejassaksijā atrodas arī Dinklāge; šajā vietā tiek gatavoti Krone Trailer Axle. Krone puspiekabe Dry Liner un Cool Liner svaigo, atdzesēto un sauso kravu transportēšanai mēs ražojam Libtēnā (Meklenburga-Priekšpomerānija).

Turklāt kopš 2013. gada ražošana notiek Tīre rūpnīcā Turcijā. Tīrē mēs lielākoties izgatavojam Turcijas un kaimiņvalstu tirgum domātos Profi Liner un Mega Liner sērijas transportlīdzekļus.

Papildus ražošanai mēs liekam uzsvaru uz spēcīgām pārdošanas komandām, kuras veido ciešus kontaktus ar mūsu klientiem. Dažās valstīs mēs darbojamies ar meitasuzņēmumiem, no Skandināvijas līdz Beniluksa valstīm, Ungārijai un Turcijai, kā arī Kazahstānai. Pēdējos gados esam izveidojuši stratēģisku pārdošanas tīklu. Pārējos tirgos mēs balstāmies uz profesionālu partneru kompetenci, kuriem kā Krone ir svarīgi tādi jēdzieni kā tuvums klientiem un uzticamība.

Pašlaik Krone kravas transportlīdzekļu komandā strādā 2500 cilvēku – sākot no pasūtījuma apstrādes, ieskaitot servisu, līdz pat piegādātāju apkalpošanai. Visiem ir viens mērķis: kvalitatīvi un augstvērtīgi transportlīdzekļi mūsu klientiem – lai viņi būtu ar mums apmierināti.