Krone Cool Liner City

Cool Liner City

Radīts pilsētai

Pilsētas satiksmei atbilstošām piegādēm ir noteiktas īpašas prasības preču pārvadājumiem: ir nepieciešamas elastīgas, robustas un pirmām kārtām manevrēt spējīgas puspiekabes, lai arī šaurās vietās varētu rīkoties nekavējoties.

 

Cool Liner City ir piemērots šādām prasībām: robusta ritošā daļa ar masīvu gala šķērsi biežai pievienošanai pie rampām, vienkārša apkope, ātri reaģējoša viena stieņa piespiedu stūrēšana un šasija, kas, pateicoties katoda krāsojumam iegremdējot un pulvera krāsojumam, ilgi saglabā savu vērtību. Un arī kopumā Cool Liner City pārliecina ar savu pārbaudīto KRONE kvalitāti. City modeļa šasiju var piegādāt ar 1, 2 vai 3 asīm 27 vai 33 eiro paletēm. Cool Liner City ir elastīgi izmantojams ar standarta vilcēju un spēj apgriezties labāk nekā atsevišķs kravas transportlīdzeklis ar tādu pašu iekraušanas garumu.

Pilsētas piegāžu nākotne ‒ Nīderlandē, kā arī Anglijā, Itālijā un Vācijā, ir spēkā likuma noteikumi par trokšņu emisijām piegādēm, kas tiek veiktas agri no rīta vai vēlu vakarā. Lai izpildītu likuma noteikumus, mēs kopš 1999. gada strādājam pie tādu kravas transportlīdzekļa izstrādes, kas darbotos ar samazinātu trokšņu līmeni. PIEK programma (PIEK = pīķis, ar ko domāta atļautā trokšņa maksimālā noslodze) ir veicinājusi samazināta trokšņu līmeņa izstrādājumu attīstību un ieviešanu tirgū.

Acīmredzamas prieksrocības

  • Ļoti laba manevrējamība.
  • PIEK aprīkojums.
  • Alumīnija piebraukšanas ķīlis.
  • Kravas lifta sagatavošana.

Papildu iespējas

Tehniskā informācija

Tips: SER 10 zLNZ-S
Vilcēja seglu ierīces slodze: 12 000 kg
Ass slodze: 10 000 kg (tehniski iespējamais)
Atļautā pilnā masa: 22 000 kg (tehniski iespējamais)
Pašmasa: Apm. 6 500 kg (bez saldēšanas agregāti)
Piekabināšanas augstums: 1 130 mm (nepiekrauts)
Aile iekšējam garumam: 10 845 mm
Aile iekšējam platumam: 2 460 mm
Aile iekšējam augstumam: 2 550 mm
Platums ārpusē: 2 600 mm
Standarta modeļa gabarīti un svari Downloads

Vai Jums ir jautājumi?

Lūdzu, izmantojiet saziņas formu (veidni) Saziņas forma
Vai atrodiet kontaktpersonu tuvākajā apkaimē

DATU LAPAS

Informācija par datu lapām atrodama šeit: