Krone garais kravas transportlīdzeklis

Garš kravas transportlīdzeklis

Vairāk noslodzes, mazāk patēriņa.

Mūsu garais kravas transportlīdzeklis nozīmē efektīvus un ekoloģiskus kravu autopārvadājumus. Balstoties uz koncepciju, kuru mēs pēdējās desmitgadēs esam konsekventi turpinājuši attīstīt. Šodien šīs kravas transportlīdzekļu kombinācijas sniedz iespējami labāko kravas automobiļu noslogojumu un ar mazāku patēriņu uz tonnas kilometru nodrošina satiksmes intensitātes samazināšanos.

Transportēšanas efektivitātes paaugstināšana - ap 80%  gadījumu ierobežojošais faktors ir nevis svars, bet gan kravas tilpums. Inovatīvie kravas transportlīdzekļi, piemēram, garie kravas transportlīdzekļi, sniedz būtisku ieguldījumu efektivitātes paaugstināšanā kravu autopārvadājumos un transportēšanas ķēdēs. Jo tie ļauj veikt mazāk braucienu, patērēt mazāk degvielas un tādējādi samazināt emisijas.

Mūsu garie kravas transportlīdzekļi var atskatīties arī uz desmitiem gadu ilgu ieredzi Skandināvijā. Ar 25,25 m garumu kravas tilpumu 150 m3 garais kravas transportlīdzeklis Jums piedāvā vietu līdz pat 50% vairāk kravas tilpuma. Aprīkojums arī tehniski vienmēr atbilst jaunākajām tehnoloģijām. Tā motorizētajai transportlīdzekļa virsbūvei, piemēram, ir joslas noturēšanas un bremzēšanas asistents. Piekabes ir aprīkotas ar elektronisko bremžu spēka sadalītājsistēmu (EBS) ar integrētu stabilitātes programmu (RSS), individuālu ass slodzes rādījumu, kā arī atpakaļgaitas kameru.

Turklāt garie kravas transportlīdzekļi pārliecina ar savu modulāro koncepciju. Visbiežāk izmantotā sistēma ir motorizēta transportlīdzekļa virsbūves ar fiksētu vai maināmu virsbūvi un mūsu attīstītu piebraucamo ratiņu ar puspiekabi kombinācija. Lai izpildītu likumdošanas aktos pieprasīto pagriežamību līkumos (BO spēka loks), piebraucamajiem ratiņiem ir aktīvi vadāma priekšējā ass.

Acīmredzamas prieksrocības

  • Ceļu atslogošana, samazinot pārvadājumu intensitāti.
  • Mazāks degvielas patēriņš uz tonnas kilometru.
  • Līdz 50% vairāk kravas tilpuma.
  • CO2 ietaupījums līdz 30 procentiem.

Papildu iespējas

Vai Jums ir jautājumi?

Lūdzu, izmantojiet saziņas formu (veidni) Saziņas forma
Vai atrodiet kontaktpersonu tuvākajā apkaimē

DATU LAPAS

Informācija par datu lapām atrodama šeit: