KRONE ScanBalt SIA

Krone ScanBalt SIA, kas tika dibināta 2001. gada 8. janvārī, ir Vācijas Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH & Co. KG oficiālais pārstāvis Latvijā, kas tika dibināta 2001. gada 8. janvārī.

Krone ScanBalt SIA nodarbojas ar jaunu KRONE puspiekabju tirdzniecību, kā arī ar KRONE, SCHMITZ, KOEGEL un citu ražotāju lietotu puspiekabju tirdzniecību un nomu.

Šobrīd nomas parkā ir vairāk nekā 250 vienību, piedāvājot klientiem puspiekabju nomu ar izdevīgiem nosacījumiem. Esam centrālā KRONE rezerves daļu noliktava Baltijas valstīs. Piedāvājam klientiem plašu KRONE rezerves daļu klāstu, kā arī citu ražotāju rezerves daļas, tai skaitā BPW, KNOR, HALDEX, SAF, WABCO, HESTAL, SAUERMANN, VERSUS, EDSCHA u.c.

Autorizētajā KRONE servisā nodrošinām kvalitatīvus puspiekabju remonta pakalpojumus KRONE, kā arī citu ražotāju puspiekabēm. Veicam KRONE puspiekabju garantijas apkopes un servisu, KRONE, SAF, BPW, ROR asu remontu, puspiekabju sagatavošanu pirms tehniskās apskates; WABCO, HALDEX, KNOR datordiagnostiku, sniedzam MAHA bremžu stenda pakalpojumus.