Krone Carrier System

Carrier System

Labi visos laikos 

KRONE ir augsti efektīvu un robustu maiņas sistēmu vadošais piegādātājs. Box Carrier šasijas pamatā ir ekstrēmi izturīgs, elastīgs un funkcionāls aprīkojums. Tas nozīmē: arī biežas maiņas gadījumā tiek garantēta gluda norise. Gadu desmitiem mēs izgatavojam maiņas platformas un maiņas furgonus teicamā kvalitātē. Tas nosaka mērogus ātrajā loģistikas biznesā.

Efektivitāte vienmēr ir labs rezultāts ‒ kravas satura maiņai ir nepieciešami efektīvi risinājumi. Mēs daudzus gadus esam attīstījuši un būvējuši sistēmas, kuras pat vairāk nekā nepieciešams atbilst visām ekonomiskas transportēšanas norises prasībām. 

Vienmēr pareizais risinājums visām prasībām ar mūsu moduļu sistēmu maiņas tilta loģistikai jūs katrai prasībai atradīsiet risinājumu, kas būs piemērots jūsu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai ir runa par atvieglotiem platformu procesiem, manevrēšanas drošību vai aprīkojumu ar sērijveida komponentēm. 

Praksei atbilstoša ieviešana klientu interesēs kā lielākais ražotājs šajā segmentā mēs nepārtraukti atrodamies dialogā ar mūsu klientiem, kuri katru dienu pārbauda mūsu sistēmas ikdienas robustuma smagajā biznesā. Partnerības tālāka attīstība ir garantija pārdomātiem loģistikas risinājumiem pēc individuālām vēlmēm. Teicama kvalitāte nodrošina pirmklasīgu vērtības saglabāšanu.

Ja runa ir par gardīnēm, ir nepieciešama elastība. Tādēļ arī gardīņu moduļu jomā KRONE izpilda visas vēlmes. Vai nepieciešams stacionārs jumts, Hamburgas jumts vai gardīnes bīdāmais jumts, ar bortiem, ar aizkariem vai ar bortu aizkariem ‒ katram izmantošanas mērķim mums ir piemērots gardīnes modulis.