KRONE rezerves daļas

Spare Parts

Tieši un no viena piegādātāja.

KRONE rezerves daļu pakalpojumi - transportētājiem ir jātiek galā ar daudziem izaicinājumiem un tiem ir augstas prasības pret transportlīdzekļa ražotāju attiecībā uz kvalitāti, uzticamību un nodrošinājumu, kā arī izstrādājumiem un pakalpojumiem. KRONE pakalpojumi tiek uzskatīti par pienākumiem, un turklāt tie nebeidzas pie rūpnīcas vārtiem. Rezerves daļu preču piedāvājums ir plašs, konstrukcijas mezgli ir ražoti pēc pasūtījuma, bet ir iespējams arī piegādāt standarta piederumu detaļas. Ir nodrošināta pēc iespējas ātrāka un uzticamāka šo detaļu piegāde. Tiešsaistē, pa e-pastu vai telefoniski.

“Nepārtraukti uzlabot pakalpojumus”. Tas ir izaicinājums, kuru KRONE darbinieki ir padarījuši par uzdevumu. Piemēram, KRONE tagad piedāvā jauno tiešsaistes veikalu. Šeit ir iespējams piederumu detaļas pasūtīt ātri un bez sarežģījumiem. Vienkārši ienāciet.

 

Svarīgākās priekšrocības vienuviet.

  • Vienkārša reģistrēšanās tiešsaistē.
  • Pārskatāmi servisa pakalpojumi.
  • Plašs preču piedāvājums.
  • Pēc pasūtījuma ražoti konstrukcijas mezgli.
  • Vienkārša pasūtīšana.
  • Kompetenti konsultanti.
  • Daudzas starptautiskas noliktavas.
Tiešsaistes veikals
Tiešsaistes veikals

Šeit www.krone-trailerparts.com atradīsiet KRONE ass piederumus līdz pat instrumentu kastei, daudzus piederumus Jūsu treilerim. Lai pasūtītu, pavisam vienkārši uzklikšķiniet uz pogas “Kļūt par klientu", aizpildiet reģistrēšanās veidlapu un izlasiet Vispārējos darījumu noteikumus. Ja Jūs piekrītat, tad vēlākais nākamajā darba dienā saņemsit Jūsu pieejas datus. Tiešsaistē informācijas cilnē ir pieejama detalizēta instrukcija.

Meklēšana ar šasijas numuru
Meklēšana ar šasijas numuru

Pavisam jauns ir tas, ka tiešsaistes piederumu veikalā var pasūtīt KRONE transportlīdzeklim specifiskas detaļas. Pielāgotas tieši Jūsu transportlīdzeklim. Vienkārši ievadiet savu KRONE šasijas numuru meklēšanas laukā “Šasijas numurs” un aiziet.

Ātra rezerves daļu nodrošināšana
Ātra rezerves daļu nodrošināšana

Vai ir nepieciešami pēc pasūtījuma ražoti konstrukcijas mezgli vai standarta detaļas. Vienkārši izvēlieties www.krone-trailerparts.com! Ar iespēju KRONE rezerves daļas pasūtīt tiešsaistē, KRONE sniedz risinājumus, lai nodrošinātu vēl ātrāku rezerves daļu nodrošināšanu. Pats par sevi saprotams, ka Jūs rezerves daļas arī turpmāk varat pasūtīt pa tālruni pie sava personīgā klientu konsultanta.

Noliktavas pārvaldības sistēma
Noliktavas pārvaldības sistēma

Tas tomēr vēl nav viss, arī fonā kaut kas notiek. Noliktavā nesen ir ierīkota noliktavu pārvaldības sistēma “LVS”. Tā KRONE optimizē kravas satvērējierīces un elektroratiņu darbību. Ar šūnstruktūru KRONE var paplašināt noliktavas kapacitātes un sadalīt kravas satvērējierīces, lai nodrošinātu ātru komplektāciju. Ar jauno LVS KRONE tiek novērstas uzglabāšanas kļūdas un rodas sfēru kompetences un sinerģijas efekti.

Cool Liner rezerves daļu nodrošināšana
Cool Liner rezerves daļu nodrošināšana

Cool Liner rezerves daļu nodrošināšanai KRONE treileru ar temperatūras kontroli KRONE ražošanas uzņēmumu tuvumā ir sākusi darboties sava rezerves daļu halle un tiek plānotas citas investīcijas.

Nepārtraukta rezerves daļu servisa attīstīšana
Nepārtraukta rezerves daļu servisa attīstīšana

Nepārtraukta rezerves daļu servisa attīstīšana nodrošina pēc iespējas ātrāku un uzticamu rezerves daļu nodrošināšanu visā Eiropā.

Ar jauno skeneru un noliktavas pārvaldības sistēmu tiek optimizēti visi noliktavas loģistikas procesi:

  • Uzglabāšanas kļūdu novēršana
  • Noliktavas kapacitātes optimizēšana
  • Darba rezerves izsekošana