Krone Profi Liner

Uzņēmums

KRONE uzņēmuma attīstība.

Teicama izstrādājumu kvalitāte par godīgu cenu, ļoti liels inovāciju spēks, izteikta pakalpojumu mentalitāte un atrašanās klientu tuvumā – šie aspekti rakturo ģimenes uzņēmuma Krone veiksmes stāstu.

Kā viss sākās: 1906. gadā kalējmeistars Bernards Krone un viņa sieva Anna mantojumā saņēma nelielu lauku sētu un viesu namu Emslandes Špellē. Tādēļ viņi atstāja savas mājas Ohtrupā, kur Bernards Krone kopš1897. gada strādāja par kalēju, un devās uz Špelli. Kamēr Anna Krone rūpējas par mazo lauku sētu un viesu namu, Bernhards Krone Špellē būvēja ciema kalvi. Par viņa prasmēm ātri izplatījās runas un tā par viņa klientiem drīz kļuva ne tikai zemnieki no Špelles, bet arī no kaimiņu apdzīvotajām vietām.

Arī nākamā paaudze pierādīja savas prasmes un lielu daļu inovāciju spēku un ātri vien piedāvāja savas konstrukcijas. Pasūtījumu bija tik daudz, ka tie pārspēja Špelles fabrikas iespējas.

Tādēļ 1963. gadā Verltē tika iegādāts zemes gabals, kurā tika uzbūvēta filiāle. Šeit KRONE iesākumā uzsāka lauksaimniecības piekabju, platformas piekabju un sasveramu piekabju ražošana. Ņemot vērā lauksaimniecības piekabju pārdošanas samazināšanos, 1970. gadā tika nolemts Verltes rūpnīcā ražošanu pārveidot uz piekabēm un puspiekabēm preču transportēšanai pa ceļiem. Piekabju ražošanas kompetence un iepirkumu zinātība jau bija, un transportēšanas pa ceļiem transportlīdzekļu un transportēšanas tvertņu tirgus piedzīvoja uzplaukumu. Tā radās otrs darbības virziens – kravas transportlīdzekļu ražošana.

Pašlaik jau ceturtā paaudze ir pārņēmusi uzņēmuma vadību, bet KRONE vērtības paliek nemainīgas: klienti, darbinieki, sabiedrība. Šādā secībā.

Vai Jums ir jautājumi?

Lūdzu, izmantojiet saziņas formu (veidni) Saziņas forma
Vai atrodiet kontaktpersonu tuvākajā apkaimē