Krone Telematics Smart Collect

Krone Telematics

Smart Collect

Telemātikas un diagnostikas iekārta KRONE Smart Collect izveido savienojumu starp kravas transportlīdzekļiem (treileri, nomaiņas tilta piekabi) un interneta portāliem (piemēram, NicBase, FTP serveri …). Ar portālu var pieprasīt transportlīdzekļa vai iekārtu statusa informāciju un attālināti palaist darbības.

Alternatīvi iekšējām antenām GPS, GSM/UMTS un WLAN kā izstrādājuma variantus var izmantot arī ārējas antenas; pieslēgums tad notiek ar FAKRA spraudni. Iekšējais akumulators nodrošina darbību arī ar atslēgtu apgādes spriegumu vismaz līdz četrām nedēļām (atkarībā no laika intervāliem), turklāt uz portālu tiek pārraidīta treilera pozīcija, kā arī statuss. Akumulatoram nav nepieciešama apkope, tā darbmūžs standartā ir desmit gadi.

KRONE Smart Collect savienojums ar CAN vai ETHERNET ļauj kontrolēt iekārtas statusu un veikt attālināto diagnostiku. Papildus datu kontrolei ir pieejams ilgstoša reģistrēšana. Iekšējais paātrinājuma sensors konstatē kustības, un to var izmantot kā iekārtas vai treilera pretzādzības aizsardzību.

KRONE Smart Collect ir piemērots ļoti lielam temperatūras diapazonam; no -30 °C līdz pat +70°C.

Izmantošana

  • Kravas transportlīdzekļu un treileru telemātikas termogrāfs atbilstoši DIN EN 11838 saldētu kravu transportēšanai.
  • Attālināta diagnostika un attālināta apkope.
  • Autoparka kontrole, ceļa izsekošana.
  • Pretzādzības aizsardzība (kustība, ģeogrāfiskā ierobežošana).

Priekšrocības

  • Vienkārša montāža un apkope.
  • Vienkārša sistēmas integrācija.