Krone treileri

Izstrādājumi

Daudz vietas jūsu kravai

Pareizā puspiekabes katram izaicinājumam - mēs piedāvājam optimālus risinājumus visām transportēšanas darba prasībām. Atklājiet izstrādājumus, kuri inovācijas un kvalitātes jomā nosaka īstus kritērijus. Puspiekabju piedāvājums, kas rūpējas par vērtības stabilitāti un turklāt ir gan noderīgs praksē, gan arī lietotājam draudzīgs.

Vienmēr labs risinājums - katrai izmantošanai piemērots transportlīdzeklis: No universāļa Profi Liner līdz speciālistiem, piemēram, Paper Liner vai Coil Liner, mēs piedāvājam platformas puspiekabes visiem gadījumiem un ar dažādām specifikācijām. Maksimāls tilpums Mega Liner, speciāls kravas nostiprināšanas aprīkojums Paper Liner vai Coil Liner. KRONE zina, kas ir nepieciešams transporta profesionāļiem, un tādēļ pievērš uzmanību praksei piemērotām detaļām.

Profesionāļi profesionāļiem ir arī KRONE furgona puspiekabes. Ar Dry Liner un Cool Liner ir labi aprīkoti atdzesētas, svaigas vai sausas kravas transportēšanai. No ziedu transportēšanas līdz gaļas pārvadāšanas transportlīdzeklim un divstāvu virsbūvi līdz multitemperatūras izolācijas sadalošajai sienai ir daudz variantu, no kuriem klients var izvēlēties.

Robusti un daudzfunkcionāli - šīs īpašības apzīmē Krone konteinera šasiju un noņemamās virsbūves. Atbilstošs praksei, daudzpusīgs, komfortabls darba laikā - šie kritēriji raksturo kā šasiju, tā noņemamās virsbūves. Aerodinamisks dizains Krone arī nav pēdējā vietā.

Piekabes un virsbūves noslēdz KRONE daudzpusīgo programmu. Vienkārša un droša lietošana, pārbaudīti konstrukcijas komponenti, pirmklasīga apstrāde, kā arī ilgstoša aizsardzība ar katodisku krāsošanu iegremdējot plus puverkrāsošanu padara KRONE transportlīdzekļus par investīciju, kas jebkurā gadījumā atmaksājas.