Krone kravas transportlīdzekļu grupa

Krone kravas transportlīdzekļu grupa

Katram transportēšanas uzdevumam piemērots risinājums.

Viss redzams – šo stratēģiju KRONE daudzus gadus konsekventi īsteno un ir atbilstoši sevi pozicionējusi kravas transportlīdzekļu jomā. Nodibinot jauno KRONE kravas transportlīdzekļu grupu, KRONE sevi vislabākajā veidā pozicionē nākotnes izaicinājumiem.

2016. gada sākumā tas kļuva oficiāli, zem KRONE kravas transportlīdzekļu grupas jumta Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH un BRÜGGEN Fahrzeugwerke un servisa sabiedrības apvienojās. Arī līdzšinējie KRONE meitasuzņēmumi, piemēram, gigant Achsen, KRONE Used, puspiekabju rūpnīca Turcijā un dažādas ārvalstu tirdzniecības sabiedrības tika integrēti jaunajā KRONE kravas transportlīdzekļu grupā.

Tā kā ilggadīgā kompetences partnera BRÜGGEN ģimenē nebija uzņēmuma pārņēmēja, Briges (Brüggen) un Krone ģimenes kopā pieņēma lēmumu par uzņēmumu apvienošanu.

Jaunās sabiedrības ietvaros uzņēmumi tiek konsekventi un stratēģiski apvienoti. Ar darba nosaukumu “Progress 2020” nākamajos gados visas ražotnes (Verlte, Herclāke, Dinklāge, Libtēne un Tīre) tiks viena ar otru savienotas tā, lai visur tiktu strādāts ar vienādu izstrādājumu arhitektūru, vienādu organizācijas struktūru, vienādiem procesiem un vienveidīgu IT sistēmu. Tādējādi KRONE kravas transportlīdzekļu grupa radīs bāzi turpmākai starptautiskai, ilgstošai un ekonomiski izdevīgai izaugsmei nepārtraukti pieaugošas konkurences vidē.

Preču zīmes KRONE, Brüggen un gigant paliks nemainīgas, attīstībā, ražošanā un iepirkumos tiks izmantota sinerģija, lai būtu vēl efektīvākiem. Jaunās KRONE kravas transportlīdzekļu grupas nosaukums ir KRONE Commercial Vehicle SE; uzņēmuma juridiskā adrese ir Emslandes Verltē.