KRONE Trailer Axle

KRONE Trailer Axle

Kvalitāte, kura atmaksājas.

Izgatavots garai treilera dzīvei - zemas dzīves cikla izmaksas ir KRONE augstākais mērķis. Tādēļ KRONE Trailer Axle ražošanā augstākā prioritāte mums ir kvalitāte un izturība no pirmā soļa. Laba bāze uzticamam treilerim ar ilgu darbmūžu.

Paaugstināta efektivitāte - smalki detalizētā un kontrolētā darbā tiek saskrūvētas šasijas, asis un bremžu sistēma, kā arī uzmontētas riepas un virsbūve. Beigās viss tiek visaptveroši pārbaudīts, kā arī tiek pārbaudīts hermētiskums un funkcijas. Tā rodas KRONE treileri, kuriem līdzīgus robustumā, praktiskumā un rentabilitātē vēl vajag pameklēt.

Pārbaudīts un atzīts par derīgu ilgam laikam - pie mums neviens treileris nepamet rūpnīcu, ja mēs par to neesam 100 procentu pārliecināti. Kopā ar mūsu partneriem un zinātniskās pētniecības institūtiem mēs esam dažādi pārbaudījuši KRONE Trailer Axle. Ar panākumiem: mūsu asis varēja pārliecināt visos punktos.

Vienkārša apkope līdz 6 gadiem bez kilometru ierobežojuma - mēs apsolām Jums ne tikai kvalitāti: mēs piegādājam arī to! Pārbaude ikgadējās tehniskās apskates laikā ir pietiekama un mēs Jūsu KRONE Trailer Axle ar disku bremzēm sniedzam pilnu 6 gadu garantiju bez kilometru ierobežojuma gultņiem un ass korpusam.

Augstākā elastība, pateicoties variantu daudzveidībai - KRONE Trailer Axle papildus pārbaudītajam disku bremžu variantam ir pieejama arī mazākā versijā 377 x 45 mm. Turklāt tagad KRONE piedāvā arī dzelzceļa platformas agregātu. Tādējādi Jūsu treileris var tikt optimāli aprīkots Jūsu prasībām transporta ikdienā.

Acīmredzamas prieksrocības

  • Minimālas dzīves cikla izmaksas.
  • Vienkārša apkope līdz 6 gadiem bez kilometru ierobežojuma.
  • Vienkārša un ātra bremžu disku nomaiņa.
  • Uzliku nomaiņa bez speciāliem instrumentiem.

Papildu iespējas

Tehniskā informācija

Ass slodze: 9,0 t
Izskrējiens: ET 120 mm
Bremzes: 22,5" Haldex modulis DBT22LT
Bremžu cilindrs: Wabco
Sliede/atsperes vidus: 2040 mm/1300 mm
Braukšanas augstums: 240 – 300 mm
Kopējais gājiens: 190 mm
Silfona diametrs: 300 mm
Pusass apvalka diametrs: 127 mm
Tehniskie dati ar Profi Liner piemēru Downloads

Vai Jums ir jautājumi?

Lūdzu, izmantojiet saziņas formu (veidni) Saziņas forma
Vai atrodiet kontaktpersonu tuvākajā apkaimē

DATU LAPAS

Informācija par datu lapām atrodama šeit: