KRONE ScanBalt OÜ

Krone ScanBalt OÜ ir vācu puspiekabju ražotāja Fahrzeugwerk Bernard KRONE GmbH & Co. KG oficiālais pārstāvis Igaunijā. KRONE puspiekabju tirdzniecība Igaunijā aizsākās 2000. gadā, un kopš tā laika KRONE ir pastāvīgi bijis viens no populārākajiem puspiekabju ražotājiem Igaunijas transporta nozarē, ko pierāda OÜ Krone ScanBalt ikgadējais ienākumu pieaugums.

Mēs piedāvājam saviem klientiem profesionālus pakalpojumus jaunu un lietotu puspiekabju tirdzniecības jomā. Papildus mēs varam sniegt saviem klientiem noderīgu informāciju un palīdzību puspiekabju remontēšanas jautājumos, kā arī nodrošināt tiem oriģinālās KRONE rezerves daļas. Mūsu zinošā komanda atradīs ideālu finansēšanas risinājumu atbilstoši klienta vajadzībām. Kā alternatīvu puspiekabes iegādei mēs piedāvājam arī puspiekabju nomas pakalpojumus no pāris dienu līdz vairāku gadu periodā.

Piedāvājot produktus un pakalpojumus, kas ir labi zināmi to kvalitātes un inovāciju dēļ, mēs pievēršam lielu uzmanību KRONE moto – Mēs nodrošinām nākotni.