Krone Multi Safe System

Multi Safe System

Drošība var būt tik praktiska.

Jūsu drošībai mums atkal un atkal ir jaunumi. Ar mūsu Multi Safe System mēs attīstām izcilas inovācijas, kuras padara transportēšanu drošāku, praktiskāku un tādējādi arī efektīvāku.

Punkti, kas ir svarīgi:

  • izcilas inovācijas kravas nostiprināšanai.
  • Moduļu sistēma individuālām transportēšanas prasībām.
  • Praktiska un robusta drošības tehnika.
  • Droša transportējamās kravas novietošana.
  • Augstākā iekraušanas efektivitāte, pateicoties elastīgai tehnikai.
  • Būtisks laika ietaupījums, pārkraujot kravas.
  • Ekonomiskuma paaugstināšana, pateicoties lielākai drošībai un efektivitātei.
  • Augstākā uzticamība un ilgs darbmūžs.
Multi Grid.
Multi Grid.

Ar jauno Multi Grid sistēmu Krone prezentē inovatīvas alternatīvas kravas nostiprināšanai ar dārgajiem sproststieņiem. Multi Grid ir maināmi transportlīdzekļa virzienā ar vadsliedi regulējamu siksnu tīkla sistēma, kura ar spriegošanas siksnas palīdzību un siksnas spriegotāju tiek nofiksēta starp ārējo siju un Multi Lock sliedi un veido noslēgtu formu. Tādējādi elastīgais siksnu tīkls veido priekšzīmīgu risinājumu kravas nostiprināšanai uz aizmuguri, īpaši virsbūvēs, kurās netiek izmantotas vai nevar izmantot iespraužamās latas vai kombinētās savilkšanas sliedes.

Multi Lock/Multi Block.
Multi Lock/Multi Block.

Multi Lock ārējam rāmim katrā transportlīdzekļa pusē ir 130 savilkšanas punktu atveres, un to var noslogot ar 2000 daN (~kg) uz savilkšanas punkta atveri, turklāt 1000 mm garumā slodze drīkst sasniegt 8000 daN (~kg). Ar stabilu KRONE Multi Block fiksēto siju kravu tagad var transportēt vēl drošāk. Tērauda sija ar 22 savilkšanas punktu atverēm atrodas šķērsām braukšanas virzienam uz iekraušanas virsmām un nofiksējas pie Multi Lock ārējā rāmja. Tā vienlaicīgi ir stabils atturis mala kravai, kā arī papildu stiprinājums savilkšanas siksnām. Multi Block fiksētā sija ir 80 mm plata un 130 mm augsta. Kombinācijā ar Multi Lock ārējo rāmi tādējādi veidojas vairāk nekā 3000 nostiprināšanas iespējas.

Multi Wall.
Multi Wall.

Multi Wall sistēma treilerī sniedz papildu priekšējo sienu (noslogojama līdz 8000 daN laukuma slodzes). Iespraužamie statņi tiek nofiksēti Multi Block klucī un nospriegoti sānos Multi Lock rāmī. Iekabināmās alumīnija šķērssijas pabeidz maināmo priekšējo sienu.

Multi Fix.
Multi Fix.

Inovatīvā Multi Fix sistēma pie maksimālā ātruma nofiksē caurules, apaļo tēraudu vai plāksnes (līdz 25 t kravas svara). Ar viegli uzmontējamu atbalsta siju, balstkurpi, balstsijām, balstcaurulēm un vienu vai divām drošības tapām Jūs kopā ar Multi Lock ārējo rāmi iegūsiet bez pūlēm optimāli nodrošinātu tērauda transportēšanu.

Multi Block Paper.
Multi Block Paper.

Tā papīrs kļūst pacietīgs. Multi Lock/Multi Block kombinācijas rāmī ar dažām rokas kustībām nostipriniet ar Multi Block Paper uz standarta treileriem horizontāli iekrautos papīra ruļļus.

Multi Lash.
Multi Lash.

Multi Lash ļauj pie savilkšanas siksnām izmantot visu formu āķus. Pagriežamie savilkšanas gredzeni ļauj iekabināt spriegošanas siksnas virs ārējā rāmja un tādējādi nostiprināt arī ļoti plakanas kravas. 

Īpaši inovatīvs ir elastīgais šo savilkšanas gredzenu izkārtojums, jo tos var ieurbt jebkurā pozīcijā jau esošajos urbumos pie Multi Lock ārējā rāmja. Pagriežamība pieļauj stāvēšanas stāvokli blakus grīdai un tādējādi neierobežo iekraušanu un izkraušanu. Iespējams izmantot gan bīdāmajiem azkariem, gan borta transportlīdzekļiem. Multi Lash var noslogot līdz 2000 daN.

Multi Flex.
Multi Flex.

Arī ķēžu adapteris ļauj pie savilkšanas siksnām un savilkšanas ķēdēm izmantot dažādu formu āķus. Turklāt tas netiek pieskrūvēts, bet gan ar saviem āķiem nofiksēts pie Multi Lock ārējā rāmja. Tādējādi to mainīgi var izmantot visā iekraušanas garumā. Plakanā uzbūve ļauj izmantot arī ar borta transportlīdzekļiem. Tas ir noslogojams līdz 4000 daN.

Multi Flex Flat.
Multi Flex Flat.

Plakanās savilkšanas ķēžu adapteris ļauj iekabināt spriegošanas siksnas virs ārējā rāmja un tādējādi nostiprināt ļoti plakanas kravas, piemēram, smagas skārda paketes. Ķēžu adapteri visa transportlīdzekļa garumā elastīgi var iekabināt Multi Lock ārējā rāmī - gan bīdāmajiem aizkariem, gan borta transportlīdzekļiem. Tā kā adapteris tiek vienlaicīgi noenkurots divās savilkšanas atverēs, tā maksimālā noslodze ir 4000 daN.

Multi Screw.
Multi Screw.

Pretēji sametinātajam variantam saskrūvējamie palešu atdures elementi Multi Screw var tikt ātri un droši pieskrūvēti pie ārējā rāmja. Tas ļauj elastīgu izmantošanu, arī tad, ja nepieciešama pēcaprīkošana.

Multi Reel.
Multi Reel.

Multi Reel ir speciāli izstrādāts kabeļspolēm (līdz 17 t svara). Tas ir radīts KRONE Paper Liner un izmanto tā caurumu rindas grīdā, lai fiksētu adapteru plāksnes, uz kurām tiek fiksētas sprūdtapas.

Multi Belt.
Multi Belt.

Pie transportlīdzekļa ārējā rāmja cieši pievienotā spriegošanas siksna ir aprīkota ar papildu stieples āķi un tādējādi iegūst paplašinātu izmantošanas lauku attāluma rādiusā starp fiksēto atturi un papildu stieples āķi.

Multi Rail.
Multi Rail.

Jaunās grīdas vidū integrētās savilkšanas sliedes būvmateriālu piekabei ir visā transportlīdzekļa garumā. Savilkšanas sliede ik pēc 100 mm sniedz divus savilkšanas punktus ar attiecīgi 2000 daN savilkšanas slodzes, turklāt uz 1000 mm garumu slodze kopumā var būt 8000 daN.

Multi Strap.
Multi Strap.

Multi Strap ir visā iekraušanas garumā bīdāmu spriegošanas siksnu sistēma, kura šoferim būtiski vienkāršo spriegošanas siksnu izmantošanu kravas nostiprināšanai. Zem treilera jumta speciāli slīdnī esošās siksnas visīsākajā laika, atrodoties uz zemes, ar vilkšanas ierīces palīdzību var pārbīdīt vajadzīgajā pozīcijā. Pietiek ar atbīdāmā tenta vienpusēju atvēršanu. Pēc iekraušanas spriegošanas siksnas uzreiz ir pieejamas, un kravu var iespējami ātri nostiprināt. Nevajadzīgās siksnas, taupot vietu, var novietot pie priekšējās sienas aiz turētāja, tā kravas telpa paliek brīvi pieejama. Pēc spriegošanas siksnu atbrīvošanas tās ar ekspandera trosi tiek atvilktas atpakaļ savā stāvēšanas stāvoklī zem jumta. Maksimālais iekraušanas platums ir pieejams visu laiku. Pēc izkraušanas spriegošanas siksnas vairs nav jāsaritina un jānovieto, un nākamajā izmantošanas reizē tās ir ātri pieejamas.