KRONE ScanBalt Group

Mēs Krone ScanBalt grupā mīlam mūsu darbiniekus, mūsu klientus un esam aizrautīgi sava darba darītāji.

Krone ScanBalt grupā katru dienu meklējam un rodam jaunus risinājumus, lai apmierinātu mūsu klientu vēlmes. Puspiekabju ražošana un tirdzniecība ir aizraujošs process un mēs lepojamies ar to, ka esam daļa no tā. Mūsu ikdienas uzdevums ir nodrošināt klientiem iespēju iegādāties Krone ražotos produktus un pakalpojumus, izmantot vislabākos risinājumus atbilstoši individuālajām vajadzībām.

Esam uzņēmumā izveidojuši spēcīgu profesionāļu komandu, kas palīdz mums sasniegt mūsu mērķus. Vēlamies būt uzņēmums, kuru kompetenti un motivēti darbinieki izvēlas saukt par savu, jo saprotam, ka tikai šādi darbinieki spēj izveidod ciešu un efektīvu sadarbību ar klientiem un sadarbības partneriem.

Ieskats Krone ScanBalt vēsturē

Krone ScanBalt A/S tika dibināta 1997. gadā kā Krone Scandinavien A/S meitas uzņēmums, ar mērķi attīstīt lietotu puspiekabju tirdzniecību starp Skandināvijas un Baltijas valstīm. 2001. gadā Krone ScanBalt kļuva par rūpnīcas Krone pārstāvi Baltijas reģionā, sākotnēji Lietuvā, pēc tam Latvijā un Igaunijā. Vēlāk jaunas Krone puspiekabes sākām pārdot arī Ukrainā.

Kopš 2010. gada Krone ScanBalt grupa ir Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH & Co. KG meitas uzņēmums.

Šobrīd Krone ScanBalt grupa ir pārstāvēta 6 valstīs: Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, kā arī Baltkrievijā. Uzņēmumā darbojas šādas nodaļas: jaunu puspiekabju tirdzniecība, lietotu puspiekabju tirdzniecība, puspiekabju noma, Krone rezerves daļu tirdzniecība, puspiekabju garantijas remonts un serviss. Tāpat Krone ScanBalt darbību nodrošina administrācija, mārketinga un cilvēkresursu nodaļa.

Pašlaik mūsu komandā ir 75 darbinieki un mēs pastāvīgi attīstāmies.