Brüggen Herclāke

Herclāke

Brüggen uzņēmumu grupa kopš 1990. gada galvenajā mītnes vietā Herclākē (Emslande) darbojas kravas transportlīdzekļu jomā. Kopš 1994. gada Brüggen un Krone ir kompetences partneri. 2016. gada sākumā ciešā sadarbība starp Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH un Brüggen transportlīdzekļu rūpnīcām un servisa sabiedrībām kļuva intensīvāka. Abi uzņēmumi zem viena jumta ir apvienojušies vienā jaunā Krone kravas transportlīdzekļu grupā.

Rūpnīcas kopējā pltība ir 356 000 kvadrātmetri, no tiem 49 000 kvadrātmetri ir apbūvēti.

Izstrādājumu palete ietver nomaiņas furgonus, furgona puspiekabes, kā arī fiksētas virsbūves un tā saucamos KEP transportlīdzekļus kurjeru un ekspress braucieniem. Nomaiņas furgonu aprīkojums var variēt no gofrētiem, gludiem, finiera vai Carbofont sienām līdz furgoniem ar vienu atvērtu sienu. Var brīvi izvēlēties teleskopiskos balsteņus, divstāvu aprīkojumu un sarullējamos vārtus. Tentu moduļi ar dažādiem garumiem, novietošanas augstumiem, jumta un sienu sistēmām papildina portfolio.

Vairāk nekā 1300 darbinieku katru gadu transportlīdzekļu sērijveida ražošanā vai pēc pasūtījuma saražo vidēji 13 000-15 000 vienību.

Papildus dažādiem transportlīdzekļiem Brüggen izgatavo arī atsevišķus komponentus, piemēram, aizmugures durvis, priekšējās sienas, bortus, vidus un stūra statņu.

Turklāt Brüggen izstrādā gudrus kravas nostiprināšanas komponentus maiņas sistēmām un uzņemas apkopes darbus, pārbūvi un remondarbus. Brüggen Oberflächen- und Systemlieferant GmbH ir sertificēta atbilstoši DIN EN ISO 9001 un DIN EN ISO 50001.

Herclākē kopš 2017. gada atrodas arī Krone Spare Parts rezerves daļu centrs, kurā Brüggen ar Swap Service GmbH darbojas kā operators un tiek nodarbināti vairāk nekā 100 darbinieki. Noliktava, kura atrodas tieši pie drīz četrjoslu E233/B213, kopā ar plānoto servisa darbnīcu plešas uz 65 000 kvadrātmetriem un ar apbūvēto laukumu 9700 kvadrātmetriem.