KRONE ScanBalt A/S

Krone ScanBalt A/S ir dāņu uzņēmums, kurš kopš 2013. gada 1. janvāra pieder KRONE holdingam Vācijā.

Krone ScanBalt A/S piedāvā individuāli pielāgotus risinājumus. Mēs veicam piegādes visā Dānijas teritorijā, un mūsu Krone Standarta programma ļauj piedāvāt pilnas komplektācijas piekabes, piekabes, šasijas un maināmās konstrukcijas vai rezerves daļas. Ik gadu Dānijā tiek pārdotas aptuveni 2300 jaunas tehnikas vienības.

Pašlaik Dānijā mums ir 27 darbinieki, bet 2011. gadā mēs pārcēlāmies uz jaunu centrālo biroju Padborgā, kur mums ir arī 78,000 m2 lielas biroja un noliktavas telpas. Padborgas centrā ir iespējams arī aplūkot mūsu jauno piekabju izstādi.

Krone ScanBalt A/S tiecas ievērot augstus standartus un saglabāt savas spēcīgās, ilgstošās un augošās pozīcijas tirgū. Mēs piešķiram lielu nozīmi ciešai, uz mērķu sasniegšanu orientētai sadarbībai, kā arī dialoga un labu attiecību uzturēšanai ar saviem klientiem, piegādātājiem un citiem partneriem. Ikvienā sadarbības projektā mēs cenšamies izmantot mūsu resursus pēc iespējas efektīvākā un ilgtspējīgākā veidā.

Mēs apzināmies, ka mūs vērtē pēc darbības. Kā Krone ScanBalt A/S klients vai partneris jūs varat būt pārliecināts, ka mēs rīkojamies saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu un mūsu biznesa principiem.