Funkcijas

Zināt, kur ir treileris. Pozīcijas kontrole.
Zināt, kur ir treileris. Pozīcijas kontrole.

Tā Jūsu vadība nonāks pirmajā pozīcijā. Ar telemātikas funkciju “Pozīcija” Jūs ar GPS nepārtraukti varat saņemt informāciju par savu transporta vienību atrašanās vietu un atbilstoši paredzoši noteikt efektīvu operatīvo vadību.

Perfekts aizslēdzamām lietām. Durvju kontrole.
Perfekts aizslēdzamām lietām. Durvju kontrole.

Mēs padarām treileri par īpaši stingras drošības zonu. Speciāli durvju sensori kontrolē durvis un vārtus. Tā Jūs varat izslēgt jebkuru manipulāciju, kamēr preču apkalpošana tiek nekļūdīgi dokumentēta.

Vieglāk būt vēsam. Temperatūras kontrole.
Vieglāk būt vēsam. Temperatūras kontrole.

Skaidrs skats uz visiem datiem. Temperatūras pārskati, signalizāciju nosacījumi un saldēšanas iekārtas dati tiek nepārtraukti kontrolēti, pārraidīti un dokumentēti 18 mēnešus. Tā Jūs droši zināt, ka varat izpildīt visas prasības: ES direktīvu, Jūsu klientu un, pirmkārt, paši savas prasības.

Zināt, kas notiek. Tehnikas pakete.
Zināt, kas notiek. Tehnikas pakete.

Ar tehnikas paketi Jūs vienmēr esat informēts par sava treilera stāvokli. No EBS datu nolasīšanas līdz savienojuma sensoram. Tā Jūs tiksiet laicīgi informēts par veicamajām apkopēm un varēsiet tās iesaistīt tieši savā plānošanā.

Nesadalāmi. Savienojuma statuss.
Nesadalāmi. Savienojuma statuss.

Ar savienojuma statusu Jūs vienmēr esat informēts par aktuālo piekabināšanas stāvokli. Jūs varat precīzi noteikt, kuri transportlīdzekļi no Jūsu autoparka pašlaik tiek vilkti ar kuru vilcēju. Turklāt ar šiem statusa ziņojumiem Jūs tiekat tieši informēts par to, vai pieslēgumi starp vilcēju un treileri ir pieslēgti pareizi.

Viens par visiem. Integrēts termogrāfs atbilstoši EN 12830.
Viens par visiem. Integrēts termogrāfs atbilstoši EN 12830.

Ar KRONE Telematics izmantoto, sertificēto temperatūras sensoru nav nepieciešama atsevišķa termogrāfa izmantošana saldēšanas iekārtā. Saldēšanas transportlīdzekļa ierakstītāja uzdevumus pilnībā uzņemas KRONE Telematics. Temperatūras datus pēc tam var apkopot individuāli izvēlamā laika periodā. Jūsu saldēšanas ķēdes sertificētās temperatūras norises tā var tieši apvienot kā dokumentu un jau pirms preču saņemšanas iesniegt klientam. Tādējādi nerodas nevajadzīgi gaidīšanas laiki šoferim, jo dokumentus var pārbaudīt iepriekš. KRONE Telematics kopā ar KRONE termogrāfu tādējād ir paredzēta kā daudzfunkcionāla ierīce. Tiek pārraidīti normālie telemātikas dati un sertificētie temperatūras dati. Piemērots farmācijas servisam.

Tieša saruna ar saldēšanas iekārtu. Tālvadība.
Tieša saruna ar saldēšanas iekārtu. Tālvadība.

Tiešraides datu pārraide ir radījusi revolūciju saldēšanas iekārtu monitoringā. Kvalitātes nodrošināšanai īsts progress, jo tādējādi ir saldēšanas ķēdes kontrole. 2 ceļu saziņa – kontrolēt un iejaukties. 

Tehnikas papildu opcija.
Tehnikas papildu opcija.

Papildus KRONE Telematics piedāvā tehnikas pakas instalēšanu, kura sniegs Jums informāciju par treilera stāvokli – piemēram, bremzēm, piekraušanu un spiedienu riepās.

Tvertnes indikators.
Tvertnes indikators.

Katram KRONE saldēšanas transportlīdzeklim vai dzesēšanas furgonam KRONE Jums sniedz opcionālu degvielas tvertnes indikatoru. Šī papildu opcija ietver saldēšanas iekārtas tvertnes statusa rādījumu uz treilera priekšējās sienas. Turklāt aktuālie Jūsu treilera tvertnes stāvokļi pavisam ērti tiek pārraidīti uz KRONE Telematics portālu, tā Jūs vienmēr esat informēts par Jūsu treilera aktuālo tvertnes stāvokli.

Pēcaprīkojums.
Pēcaprīkojums.

KRONE Telematics, protams, Jūs varat uzstādīt arī pēc tam, neatkarīgi no ražotāja. Mēs labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.

Door Protect.
Door Protect.

KRONE Telematics Door Protect ietver telemātikas pārvaldītas durvju aizslēgšanas sistēmas kā drošības aizsardzības izmantošanu augstas vērtības preču (cigarešu, medikamentu, elektronikas utt.) transportēšanas laikā. Turklāt sistēma strādā tā, ka aizmugures portāli var tikt aizslēgti ar speciāli izstrādātu augstas drošības durvju aizvēršanas sistēmu.

Transportēšanas laikā tiek nodrošināts, ka durvis paliek aizslēgtas, un nepiederošas personas tās neatver. Visus tehniskos konstrukcijas mezglus var kontrolēt ar telemātiku. Turklāt notikumu gadījumā transportēšanas laikā nekavējoties pārvaldniekam vai kontrolējošam operatoram tiek pārraidītas trauksmes un ziņojumi. Durvju atvēršana ir iespējama tikai, sadarbojoties šoferim un pārvaldniekam vai kontrolējošai iestādei.

Tikai tad, kad KRONE Telematics portālā sistēma tiek deaktivizēta, šoferis, ievadot savu šofera kodu, var atbloķēt durvju aizvēršanas sistēmu un atvērt aizmugures durvis. KRONE Telematics Door Protect sniedz absolūtu drošību arī, transportējot kravas ar augstu zādzību risku (piemērots TAPA).