KRONE ScanBalt UAB

Krone ScanBalt UAB ir vienīgais oficiālais ražotāja Fahrzeugwerk Bernard KRONE GmbH & Co. KG pārstāvis Lietuvā. Jau vairāk nekā 20 gadus mēs pārdodam un iznomājam augstākās kvalitātes KRONE izstrādājumus.

Ko jums var piedāvāt UAB Krone ScanBalt?

Mēs piedāvājam tehnikas ražotāja KRONE izstrādātus mūsdienīgus tehnoloģiskos un inženiertehniskos risinājumus, kas ir paredzēti īsteniem kravu pārvadājumu jomas profesionāļiem. Izstrādājumu vācu kvalitātes standarts, pastāvīgas investīcijas ražošanas procesu inovācijās un automatizācijā, kā arī stingra kvalitātes kontrole garantē nepārspējamu KRONE puspiekabju funkcionalitāti, uzticamību un ilgmūžību.

Par mums un KRONE

Uzņēmums UAB Krone ScanBalt tika nodibināts 1998. gada 1. jūnijā kā daļa no dāņu koncerna A/S LT Holding. 2010. gadā viens no lielākajiem Eiropas puspiekabju ražotājiem KRONE iegādājās Krone ScanBalt uzņēmumu grupu. Kopš tā brīža KRONE transportlīdzekļu daudzveidīgums ir strauji pieaudzis, un pašlaik tas ietver sevī puspiekabes ar bortiem un tenta puspiekabes, plastmasas un metāla izotermiskās puspiekabes, konteineru šasijas, nomaināmas kravas platformas un lielapjoma sastāvus, kā arī dažādas cita pielietojuma piekabes. 2018. gadā mēs atzīmējām savas veiksmīgās darbības Lietuvā 20 gadu jubileju un neplānojam apstāties pie sasniegtā – mēs turpināsim augt, pilnveidojot mūsu piedāvātos izstrādājumus.

Mēs piedāvājam šādus pakalpojumus

  • Jaunas un lietotas tehnikas tirdzniecība.
  • Puspiekabju, izotermisko puspiekabju un konteineru šasiju noma.
  • Tehnikas finansēšana.
  • KRONE oriģinālo rezerves daļu tirdzniecība.
  • Garantijas remonta organizēšana Lietuvā un ārzemēs.
  • KRONE tehnikas izpirkšana no klientiem vai tās nomaiņa.

Ielūkojieties mūsu autoparka laukumā Viļņā, Stasilu ielā 21

Profesionālais uzņēmuma personāls gaida jūs ik dienu – mēs esam gatavi padalīties ar padomu un palīdzēt izvēlēties KRONE puspiekabes, kuras spēs pilnībā apmierināt jūsu uzņēmuma vajadzības. Pie mums jūs atradīsiet jaunas un lietotas puspiekabes plašā sortimentā, turklāt varēsiet arī pasūtīt sev nepieciešamās specifikācijas piekabi. Atbrauciet pie mums, ja saskaraties ar problēmām iekārtu ekspluatācijas laikā – mūsu puspiekabju garantijas un tehniskās apkopes speciālisti atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un nosūtīs jūs uz tuvākajiem servisa punktiem.