Brüggen Libtēna

Libtēna

Brüggen 2004. gadā Libtēnā pārņēma kādreizējo MV Lübtheen GmbH. Pēc tehniskajām investīcijām divciparu miljonu apjomā šeit atrodas modernākā kravas transportlīdzekļu rūpnīca Eiropā. Tā aptver 430 000 kvadrātmetru platību un apbūvēto platību 52 000 kvadrātmetru apjomā. Libtēnā vairāk nekā 900 darbinieku ekskluzīvi Krone katru gadu izgatavo vidēji 8000-9000 aktīvi un pasīvi dzesētas vienības.

Brüggen ražo un piegādā refrižeratora puspiekabes, sausas kravas un svaigo kravu puspiekabes, kā arī nomaiņas furgonus 40 valstīm. Svarīgākie eksporta tirgi ir Spānija, Polija, Dānija, Nīderlane un Itālija.

Brüggen SWAP Service GmbH nodarbina 25 darbiniekus. Tā papildina pakalpojumu klāstu ar avarējušu transportlīdzekļu remontiem, organizē un nosūta oriģinālās rezerves daļas un apmāca servisa darbnīcu speciālistus.

Kvalitātes līmeņa nodrošināšanai Brüggen kopā ar speciālistiem visas transportlīdzekļu šasijas un furgonu galvenos komponentus ražo savā rūpnīcā. Refrižeratora puspiekabes Cool Liner ar savām izolācijas īpašībām atbilst pārtikas produktu higiēnas prasībām. Tās sērijveidā ir ražotas atbilstoši 2000/14/EK direktīvai (PIEK direktīva) klusai pārtikas veikalu apgādei dzīvojamās zonās. Cool Liner modelis “Pharma” atbilst augstajām farmaceitiskās rūpniecības kvalitātes prasībām. Daudzkameru sistēmas ar dažādām temperatūras zonām dzesēšanas telpā samazina enerģijas izmaksas un saudzē apkārtējo vidi. Telemātikas sistēmas un sensori atbalsta autoparka drošību un pārvaldību, kā arī nodrošina dzesēšanas ķēdi.