Krone Multi Safe süsteem

Multi Safe süsteem

Turvaline võib olla väga praktiline.

Teie turvalisuse kohta on meil ikka ja jälle uudiseid. Oma Multi Safe süsteemiga töötame välja suurepäraseid uuendusi, mis muudavad transportimise turvalisemaks, praktilisemaks ja seega ka tõhusamaks.

Olulised punktid:

  • Suurepärased uuendused veose kinnitamiseks.
  • Modulaarne süsteem individuaalseteks transpordivajadusteks.
  • Praktiline ja tugev ohutustehnika.
  • Veose turvaline paigutamine.
  • Suurim laadimistõhusus tänu paindlikule tehnikale.
  • Oluline ajasääst kaupade laadimisel.
  • Ökonoomsuse suurendamine turvalisuse ja tõhususe arendamise kaudu.
  • Suurim usaldusväärsus ja vastupidavus.
Multi Grid.
Multi Grid.

Uue Multi Grid süsteemiga esitleb Krone uuenduslikku alternatiivi koormakinnitusele kulukate tõkisvarrastega. Multi Grid on varieeritavalt sõidukis siinide abil reguleeritav rihmavõrgu süsteem, mis kinnitatakse kinnitusrihma ja rihmapinguti abil ülemise tala ja Multi Lock siini vahele ning mis loob kindla kinnituse. Seega on paindlik rihmavõrk eeskujulik lahendus tagaosa koormakinnituseks, eelkõige pealisehituste jaoks, mille puhul ei kasutata või ei saa kasutada külgmisi kinnituslatte või kombineeritavaid kinnitussiine.

Multi Lock / Multi Block.
Multi Lock / Multi Block.

Multi Lock-välisraamil on kummalgi sõidukipoolel umbes üle 130 kinnitusava ja seda võib koormata 2000 daN (~kg) kinnitusava kohta, kusjuures 1000 mm pikkuses tohib koormus olla kokku 8000 daN (~kg). KRONE stabiilse Multi Block-laadimistalaga saab veost nüüd veelgi turvalisemalt transportida. 22 kinnitusavaga terastala paikneb risti sõidusuunaga laadimispinnal ja kinnitub Multi Lock-välisraamile. Nii toimib see samal ajal veose jaoks stabiilse piirava servana ja kinnitusrihmade täiendava kinnitusena. Multi Block-laadimistala on 80 mm lai ja 130 mm kõrge. Kombinatsioonis Multi Lock-välisraamiga on tulemuseks enam kui 3000 kinnitusvõimalust.

Multi Wall.
Multi Wall.

Multi Wall-süsteem pakub teile haagises täiendavat esiseina (koormatav kuni 8000 daN pinnakoormusega). Kinnitustorud lukustatakse Multi Block-tõkisesse ja fikseeritakse küljel Multi Lock-raami. Külgepandavad alumiiniumist põiktalad muudavad teie varieeritava esiseina täiuslikuks.

Multi Fix.
Multi Fix.

Uuenduslik Multi Fix-süsteem kinnitab torusid, ümarterast või plekki ülikiirelt (veose kaal kuni 25 t). Kergesti monteeritavate alustalade, liugurite, tugitalade, tugitorude ja ühe või kahe turvavõrguga saavutate koos Multi Lock-välisraamiga vaevata optimaalselt turvaliseks muudetud terasetranspordi.

Multi Block Paper.
Multi Block Paper.

Paberi lihtne transportimine. Multi Lock-/Multi Block-kombinatsiooniga saate kinnitada Multi Block Paperi abil standardhaagistele pikali asendis laaditud paberirulle mõne liigutusega.

Multi Lash.
Multi Lash.

Multi Lash võimaldab kinnitusrihmade erineva kujuga haakide universaalset kasutust. Pööratavad kinnitusrõngad võimaldavad kinnitada kinnitusrihma välisraami kohale ja seega ka kinnitada väga lamedaid veoseid. 

Eriti uuenduslik on nende kinnitusrõngaste paindlik paigutus, kuna neid saab lihtsalt kruvida vabalt valitud kohas Multi Lock-välisraamis olevatesse aukudesse. Kallutatavus võimaldab parkimisasendit põranda kõrvale ja seega piiranguteta peale- ja mahalaadimist. Kasutamine on võimalik nii kardinaga kui ka külgluugiga sõidukitel. Multi Lash on koormatav kuni 2000 daN.

Multi Flex.
Multi Flex.

Ka ketiadapter võimaldab kinnitusrihmade ja -kettide erineva kujuga haakide kasutamist. Seda ei kruvita, vaid kinnitatakse haagi abil Multi Lock-välisraami külge. Seetõttu saab seda kasutada erinevalt kogu laadimispikkuses. Lame konstruktsioon võimaldab seda kasutada ka külgluugiga sõidukitel. See on koormatav kuni 4000 daN.

Multi Flex Flat.
Multi Flex Flat.

Lamedalt kinnitamise ketiadapter võimaldab kinnitada kinnitusrihma välisraami kohale ja seega ka kinnitada väga lamedaid veoseid, nt raskeid plekipakke. Ketiadapteri saab kinnitada paindlikult kogu sõiduki ulatuses Multi Lock-välisraami külge – nii kardinaga kui ka külgluugiga sõidukitel. Kuna adapter kinnitatakse korraga kahte kinnitusavasse, on selle maksimaalne koormatavus 4000 daN.

Multi Screw.
Multi Screw.

Vastupidiselt keevitatud variandile saab kruvitavaid kaubaaluste piirikuelemente Multi Screw keerata kiiresti ja ohutult välisraami külge. See võimaldab paindlikku kasutust, ka siis, kui vajalik on järelseadmestamine.

Multi Reel.
Multi Reel.

Multi Reel töötati spetsiaalselt välja kaablitrumlite (kaal kuni 17 t) kinnitamiseks. See konstrueeriti KRONE Paper Lineri jaoks ja kasutab põrandas selle auguridu, et fikseerida adapterplaate, millele kinnitatakse tugikiilud.

Multi Belt.
Multi Belt.

Sõiduki välisraamile tugevalt kinnitatud kinnitusrihm on varustatud täiendava traathaagiga, seetõttu laieneb kasutuspiirkond fikseeritud tõkise ning täiendava traathaagi vahekauguse raadiuses.

Multi Rail.
Multi Rail.

Uus, põranda keskele integreeritud kinnitussiin ehitusmaterjalide haagise jaoks kulgeb läbivalt kogu sõiduki pikkuses. Kinnitussiinil asuvad iga 100 mm järel kaks kinnituspunkti, iga punkt 2000 daN kinnituskoormusega, kusjuures 1000 mm pikkuses tohib koormus olla kokku 8000 daN.

Multi Strap.
Multi Strap.

Multi Strap on üle kogu laadimispikkuse nihutatav kinnitusrihmasüsteem, mis oluliselt lihtsustab juhi jaoks kinnitusrihmade kasutamist veose kinnitamiseks. Haagise katuse all spetsiaalsetes kelkudes hoitavad rihmad saab viia maapinnalt tõmbeseadme abil kiiresti vajalikku asendisse. Seejuures piisab lükandtendi ühepoolsest avamisest. Laadimise järel on kinnitusrihmad kohe saadaval ja veose saab aegsasti kinnitada. Mittevajalikud rihmad võib panna ruumisäästlikult esiseinal hoidiku taha, nii jääb laadimisruum vabalt juurdepääsetavaks. Pärast kinnitusrihmade vabastamist tõmmatakse need trosside abil katuse alla algasendisse. Maksimaalne laadimislaius jääb alati kasutatavaks. Pärast mahalaadimist ei ole kinnitusrihmu vaja enam kokku kerida ega ära panna, need on järgmisel kasutuskorral aegsasti valmis.