Traditsioon koos innovatsiooniga

Traditsioon koos innovatsiooniga

Tugevad visioonid ja ideed kindlustavad ettevõtte tuleviku.

Juba 110 aastat on kvaliteet ja innovatsioon KRONE ettevõtte filosoofias esiplaanil. Ka tänapäeval on see lähenemine tugevalt juurdunud. Panustame alati oma tootesarjade tugevale, praktilisele ja tõhusale varustusele. Pakume ulatuslikku teenindust, et teil ja teie haagistel oleks alati turvaline.

Tugev ja kasumlik - meie haagiste puhul on kasutatud vastupidavat keevitusmeetodit ja stabiilset varustust. Meie uuenduslik transpordipraktika vastab praktilisuse ja laadimistõhususe poolest kõigile soovidele. Lõpptulemus: maksimaalne ökonoomsus minimaalsete kuludega.

„All-in-KRONE“ – kõik ühest kohast - mõiste „All-in-KRONE“-haagise all peitub mh terviklik KRONE haagis. Kõik detailid on varustatud KRONE viitenumbriga, nii saame teid kõigi teenindust, hooldust ja varuosi puudutavate küsimuste puhul veel kiiremini aidata.

Esmaklassiline varustus, üleeuroopaline turvalisus - meie juures võite otsustada KRONE osadega varustuse või teiste tootjate komponentidega ühendatud varustuse kasuks. Igal juhul saate esmaklassilise varustusega haagise ning kindluse, et võite toetuda üleeuroopalisele teenindusvõrgule. Sest meie kvaliteedinõuded ei piirdu meie haagistega. Oleme teenusepakkuja kõiges haagistega seonduvas. Seepärast on kõik meie kaasnevad teenused kohandatud täpselt teie vajadustele.