Krone Carrier System

Carrier System

Püsivalt hea.

KRONE on ülitõhusate ja tugevate vahetatavate süsteemide juhtiv pakkuja. Põhjus: Box Carrier šassiidel on eriti vastupidav, paindlik ja funktsionaalne varustus. See tähendab: ka sagedase vahetamise korral on tagatud tõrgeteta talitlus. Toodame juba aastakümneid eeskujuliku pealiskihiga kaetud vahetatavaid madelveokaste ja vahetatavaid furgoone. Need loovad kiires logistikaäris standardeid.

Tõhusus on alati hea tulemus - laadimisüksuste vahetus nõuab tõhusaid lahendusi. Oleme palju aastaid välja töötanud ja loonud süsteeme, mis täidavad ja isegi ületavad kõik ökonoomse transpordivoo nõuded.

Alati õige lahendus – igale probleemile - meie vahetatavate konteinerite logistika jaoks mõeldud modulaarse süsteemiga leiate igale soovile lahenduse, mis on kohandatud teie vajadustele. Ükskõik, kas tegemist on lihtsustatud platvormile asetamise toimingute, manööverdamisohutuse või seeriakomponentidega varustamisega.

Kliendi kasu – praktiliselt ellu viidud - juhtiva tootjana selles segmendis oleme pidevas dialoogis oma klientidega, kes nõuavad oma raske igapäevatöö jaoks meie süsteemidelt tugevust. Partnerite vaheline edasiarendamine on oma vajaduste järgi kujundatud logistikalahenduste garantii. Eeskujulik kvaliteet tagab esmaklassilise väärtuse säilimise.

Kui tegemist on tentidega, vajatakse paindlikkust. Seepärast vastab KRONE tentfurgoonide vallas kõigile soovidele. Nii fikseeritud katusega, tavalise tentkatusega või tent-lükandkatusega, nii külgluukidega, kardinaga või külgluugikardinaga – igaks kasutusotstarbeks on olemas sobiv tentfurgoon.