KRONE ScanBalt UAB

Krone ScanBalt UAB on Fahrzeugwerk Bernard KRONE GmbH & Co. KG ainus ametlik esindaja Leedus. Oleme müünud ja rentinud kõrgeima kvaliteediga KRONE tooteid juba üle 20 aasta.

Mida saab Krone ScanBalt Teile pakkuda?

Pakume oma klientidele kaasaegset tehnoloogiat ja insenerilahendusi proffessionaalidele. Saksa tootekvaliteet, pidev investeering tootearendusse, tootmisprotsessi automatiseerimine ja karm kvaliteedikontroll tagavad KRONE poolhaagiste erakordse funktsionaalsuse ja vastupidavuse.

Meist ja KRONEst

Krone ScanBalt UAB loodi juunis 1998 Taani ettevõtte Holding Holding A/S osana. Aastal 2010 ostis KRONE, üks suurimaid poolhaagiste tootjaid Euroopas, Krone ScanBalt Group’i kuuluvad ettevõtted. Sellest ajast saati on KRONE tootevalik pidevalt laienenud ning sinna kuuluvad platvorm- ja kardinpoolhaagised, plastikust ja metallist isotermilised haagised, konteinerhaagised, vahetatavad pealisehitised jne. Aastal 2018 tähistasime me oma eduka ettevõtte 20-ndat aastapäeva ega kavatse peatuda – kavatseme jätkata kasvamist ja arendada tooteid.

Meie teenused

  • Uute ja kasutatud haagiste müük
  • Kardin-, külmik- ja konteinerpoolhaagiste rent 
  • Finantseerimine
  • KRONE originaalvaruosade müük
  • Garantiiremondi organiseerimine Leedus ja välismaal
  • KRONE haagiste tagasiost ja vahetus Külastage meid Vilniuses,

Stasylų str. 21

Meie asjatundlik meeskond ootab teid – oleme valmis andma nõu ja aitama Teil valida just Teie ettevõtte vajadustele vastavad KRONE poolhaagised. Leiate meie juurest laia valiku uusi ja kasutatud poolhaagiseid, ka on võimalik tellida just Teie vajadustele vastav poolhaagis. Kui Teil tekib probleeme juba soetatud KRONE toodanguga, aitab meie garantii- ja tehnikameeskond vastab kõigile Teie küsimustele ja suunab Teid lähimasse remonditöökotta.