Krone haagised

Tooted

Palju ruumi teie koormale.

Õige haagis igaks olukorraks – pakume optimaalseid lahendusi kõigile transpordi valdkonna vajadustele. Avastage tooted, mis loovad uuenduslikkuses ja kvaliteedis uusi standardeid. See on haagisepakkumine, mis tagab väärtuse stabiilsuse ja on nii praktiline kui ka kasutajasõbralik.

Alati hea lahendus – igaks kasutusotstarbeks sobiv sõiduk: Pakume - alates mitmekülgsest talendist Profi Liner kuni spetsialistideni nagu Paper Liner või Coil Liner - madelpoolhaagiseid igaks elujuhtumiks ja erinevate spetsifikatsioonidega. Maksimaalne maht mudelil Mega Liner, spetsiaalne koormakinnituse varustus mudelil Paper või Coil Liner. KRONE teab, mida transpordiprofid vajavad ja pöörab seetõttu tähelepanu ka praktilistele üksikasjadele.

Proffidelt proffidele on mõeldud ka KRONE furgoonpoolhaagised. Mudelitega Dry Liner ja Cool Liner olete igaks külm-, värske või kuivkauba transpordiks kõige paremini ette valmistatud. Variante on arvutukalt alates lillede veost, lihariputusest ja kahekorruselisest süsteemist kuni multitemperatuurilise isoleervaheseinani, mille hulgast on kliendil võimalik valida.

Tugev ja mitmeotstarbeline – need omadused iseloomustavad Krone konteinerišassiisid ja vahetatavaid mahuteid. Praktiline, mitmekesine, mugav käsitseda – nendele kriteeriumidele vastavad nii šassiid kui ka vahetatavad mahutid. Ja loomulikult pöörab Krone siin tähelepanu ka aerodünaamilisele disainile.

Haagised ja pealisehitused täiustavad KRONE mitmekülgset sortimenti. Lihtne ja turvaline käsitsemine, kontrollitud ehituskomponendid, esmaklassiline töötlus ja pikaajaline kaitse tänu katoodilisele sukelvärv- ning pulberkattele teevad KRONE sõidukitest investeeringu, mis tasub end igal juhul ära.