Filosoofia ja jätkusuutlikkus

Filosoofia ja jätkusuutlikkus

Kõige tähtsamaks eesmärgiks on tulevik.

Ettevõte, mis transpordib tulevikku, hoolitseb juba täna homse maailma eest. Keskkonnakaitse on transpordivaldkonna oluline teema. Seda rõhutab ühe enam ka autotööstuse liit VDA. Pöörame Krones juba aastaid tähelepanu jätkusuutlikul viisil haagiste tootmisele ja arendame seetõttu mitte ainult tulevikutooteid, mis loovad ökoloogia ja ökonoomsuse suhtes uusi standardeid. Jätkusuutlikkus on ka tootmises tähelepanu keskpunktis.

Keskkonnakaitse kõigis valdkondades - tarbesõidukite arendamise, valmistamise ja turustamise valdkondades on meil sertifitseeritud keskkonnakaitse juhtimissüsteem. Pöörame järjekindlalt tähelepanu heitmete, müra ja ebameeldivate lõhnade vähendamisele ning jäätmete ja heitvee minimeerimisele. Hoiame oma ettevõtte hoonetes energia- ja veetarbimise võimalikult väiksena ning kasutame energia ja soojuse taaskasutusseadmeid. Kõiki keskkonnaandmeid jälgitakse meie juures üksikasjalikult, et luua võrdlusandmed ja tuvastada puudused.

Tooted, mis säästavad tulevikku - see keskkonnaaspekt on ka meie toodete tööpõhimõtte puhul selgelt fookuses. Mõned näited: transpordi tõhusus. Mida rohkem on võimalik haagise peale laadida, seda vähem haagiseid peab sõitma. Veermik ja pealisehitus. Nende puhul kasutame õhu- ja veeretakistuse säästupotentsiaale. Akustika: püüame vähendada rehvimüra ja laadimistel tekkivat müra. Isolatsioon: Meie furgoonide puhul tagab parema isolatsiooni ja seega väiksema energiatarbe eelkõige Duoplex-tehnoloogia. Selleks et meie haagised töötaksid kuni viimse üksikasjani energiatõhusalt, püüame keskkonnasäästlikumaks muuta isegi vedrustust või valgustussüsteemi.

Homne maailm on meie jaoks südameasi - ka järgmisteks aastateks on KRONE püstitanud endale kõrged keskkonnaeesmärgid. Seepärast tagavad kõigi oluliste andmete üksikasjaliku dokumenteerimise mitte üksnes keskkonnaametnikud, vaid ka Krone juhatus hoolitseb isiklikult keskkonnahuvide eest.