Krone pikk veoauto

Pikk veoauto

Suurem koormus, väiksem tarbimine.

Meie pikk veoauto pakub tõhusat ja ökoloogilist kaubavedu maanteel. Aluseks on kontseptsioon, mida oleme möödunud aastakümnete jooksul järjepidevalt edasi arendanud. Tänapäeval võimaldab see tarbesõidukikombinatsioon tõhusaimat veoauto kasutamist ja tagab tänu väiksemale tarbimisele tonnkilomeetri kohta liiklustiheduse vähenemise.

Transporditõhususe suurendamine - umbes 80 % vedudest ei ole piiravaks teguriks kaal, vaid laadimismaht. Uuenduslikud tarbesõidukid, nagu pikk veoauto, annavad olulise panuse maantee-kaubaveo ja transpordiahelate tõhususe suurendamisse. Sest need võimaldavad teha vähem sõite, väiksemat kütusekulu ja seega vähem heidet.

Meie pikal veoautol on nüüdseks aastakümnete pikkune kogemus Skandinaavias. 25,25 m pikkusega ja kuni 150 m3 laadimismahuga tagab pikk veoauto kuni 50% suurema koormaruumi mahu. Varustus on tehniliselt uusimal tasemel. Näiteks on vedukil sõidurajal püsimise ja pidurdusabi. Haagised on varustatud integreeritud stabiilsusprogrammiga (RSS) elektrooniliselt juhitava pidurisüsteemiga (EBS), individuaalse teljekoormuse näiduga ja tagurduskaameraga.

Lisaks avaldab pikk veoauto muljet oma modulaarse kontseptsiooniga. Kõige sagedamini kasutatav süsteem on kombinatsioon fikseeritud või vahetatava pealisehitusega vedukist ja meie poolt arendatud eelikust koos poolhaagisega. Selleks et täita seadusega ettenähtud kurvis sõitmise nõudeid (Saksa määrus BO Kraft-Kreis), on eelikul aktiivselt juhitav esisild.

The advantages at a glance

  • Teede koormuse vähendamine väiksema liiklustiheduse kaudu.
  • Väiksem kütusekulu tonnkilomeetri kohta.
  • Kuni 50% suurem laadimismaht.
  • CO2 vähendamine kuni 30 protsenti.

More options

Do you have questions?

Please use the contact form Contact form
Or find a contact person in your area

DATA SHEETS

Information on the data sheets can be found here: