Tootmisüksused / turustusettevõtted. Kogu maailmas kodus.

Tootmisüksused / turustusettevõtted

Kogu maailmas kodus.

Kas teadsite, et Krone toodab praeguseks viies tehases tarbesõidukeid või Krone sõidukite komponente? Alates ühinemisest Brüggen grupiga valmistame tooteid neljas kohas Saksamaal ja Tires (Türgi, Izmiri juures).

Emsland on ettevõtte Krone kodukoht. Werltes ja Herzlakes asuvad meie kaks sõidukitehast; meie peakorteris Werltes ehitame kõiki madelpoolhaagiseid, haagiseid, pealisehitusi ja šassiisid. Herzlakes, mis asub umbes 30 km kaugusel, toodame vahetatavaid mahuteid ja erisõidukeid kiirkullerteenuste (KEP) jaoks. Alam-Saksimaal asub ka Dinklage; seal valmistatakse Krone Trailer Axle’isid. Lübtheenis (Mecklenburg-Vorpommern) toodame  Krone Dry Linereid ja Cool Linereid värske, külm- ning kuivlasti transportimiseks.

Peale selle toimub alates 2013. aastast tootmine Tire tehases Türgis. Selles asukohas valmistame eelkõige Profi Liner ja Mega Liner seeriate sõidukeid Türgi turu ning piirnevate riikide jaoks.

Lisaks jõulisele tootmisele panustame tugevatele turustusmeeskondadele, kellel on tihedad kontaktid meie klientidega. Mõnes riigis oleme esindatud oma tütarettevõtete kaudu ja viimastel aastatel oleme end strateegiliselt positsioneerinud erinevates riikides alates Skandinaaviast ja Beneluxi maadest ning Ungarist ja Türgist kuni Kasahstanini. Teistel turgudel toetume professionaalsete partnerite pädevusele, kes väärtustavad samuti nagu Krone  kliendilähedust ja usaldusväärsust.

Hetkel töötab Krone tarbesõidukite meeskonnas umbes 2500 inimest – alates tellimuste töötlemisest ja teenindusest kuni tarnijate nõustamiseni. Kõik järgivad ühist eesmärki: kõrgekvaliteedilised sõidukid meie klientidele – selleks, et oleksite meiega rahul.