KRONE ScanBalt OÜ

Krone ScanBalt OÜ on Saksa haagisetootja Fahrzeugwerk Bernard KRONE GmbH & Co. KG ametlik maaletooja ja edasimüüja Eestis. KRONE haagiste müük sai Eestis alguse 2000-ndal aastal ning sellest ajast alates on KRONE olnud püsivalt Eesti transpordisektori eelistatumate haagisetootjate hulgas, mille tõestuseks on Krone ScanBalt OÜ iga-aastane käibe kasv.

Pakume oma klienditele professionaalset teenindust nii uute kui kasutatud haagiste müügi kui ka kasutatud haagiste tagasiostu puhul. Lisaks saab meilt oskuslikku teavet haagise parandamisel ning abi KRONE originaalvaruosade näol. Meie asjatundlik meeskond aitab oma partneritest krediidiasutuste hulgast Teie ettevõtte jaoks parima lahenduse finantseeringu leidmisel. Alternatiivina haagise ostmisele pakume oma klientidele ka parima hinna ja kvaliteediga haagiste renditeenust, seda nii lühi- kui ka pikaajaliselt.

Eelkõige kõrge kvaliteeditaseme ja innovaatilisuse eest tuntud toodet ja teenindust pakkudes paneme suurt rõhku KRONE motole - Kandes tulevikku.